Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rmartin94

    aktív tag

    válasz barack21 #8082 üzenetére

    Olcsóbban, konkrétan ingyen tudnál egy rakás szabadsugárzású adót nézni az Astra műholdról (19,2 E), vagy a Hotbird műholdról (13,0 E), az Astrán német adók vannak, a Hotbirden meg olasz, arab stb., vagy ha ezek nem tetszenek, akkor talán az Olcsó TV felelne meg neked, nézd meg a csatornakiosztásukat, nekem jónak tűnik, csak 1 évet előre le kell perkálni asszem, de az Olcsó TV képminősége sokkal jobb mint a DIGI-é.
    Astra 19,2 E-841 szabadon fogható csatorna
    Hotbird 13,0 E-1086 szabadon fogható csatorna

    Beltérinek meg vegyél valami olyat szerintem, ami kezeli az Olcsó TV-s kártyát, illetve alkalmas FTA adások vételére is.

    [ Szerkesztve ]

    Mobiltelefonok szoftveres hibáinak elhárítása: http://hardverapro.hu/apro/mobilok_szoftveres_hibainak_szervizeleset_vallalom

  • rmartin94

    aktív tag

    válasz barack21 #8084 üzenetére

    Ez a kódos megoldás már nem működik annyira, mint régen, ha jól tudom, a kódolási rendszerek is fejlődtek, de van még néhány beltéri asszem, amihez a netről lehet szerezni kulcsokat. Vagy van a sat.hu weboldal fóruma, ott sokat tudnak segíteni minden kérdésben. Egyébként csak magyar adásokat akarsz ingyen? Ha meg nem sűrűn akarsz antennát állítgatni, és jó neked az Astra vagy a Hotbird műhold csatornakínálata is, akkor csak beállítod az antennát arra a pozícióra. Egyébként van a dishpointer.com nevű weboldal, itt megadod a lakhelyedet, és kiírja a pontos adatokat, hogy hogy kell beállítani az antennát (angolul), hány fokos szögben álljon a fej stb...
    Itt van egy Astra szett 32,990 ft-ért, kompletten (antenna, fej, beltéri): [link]

    Ha meg van antennád és fejed, akkor csak beltérit kell venned. Én valamilyen Amikot, Strongot, vagy még esetleg Optibox márkájút ajánlanék.

    [ Szerkesztve ]

    Mobiltelefonok szoftveres hibáinak elhárítása: http://hardverapro.hu/apro/mobilok_szoftveres_hibainak_szervizeleset_vallalom

  • Lacpac

    őstag

    válasz barack21 #8084 üzenetére

    Ha ilyenben gondolkozol akkor Linuxos beltérit kell venni. Mást nem érdemes, mert a NET-re ki kell látnia a készüléknek.

    AB Ipbox 200S ( Enigma, fóliás, újszerű, hibátlan ): 12.000,- (netboard/hirdetés topik)
    Vagy dm500-at (akár klónt is). 12-15K/db
    De szóba jöhet még:
    Nokia Dbox2. Csak Nokiát érdemes, 7-9 ezer telepített enigmával, saját kártyát csak multicam beépítése után tudsz bele tenni. Ezt vagy megépíted magadnak, vagy 5k-t kell érte fizetni. Beforrasztani viszont neked kell.

    HD képes készülék:
    Tboxot kell venni (adb 5800s) kb 5k, és 12+postáért átalakítják enigma2-es boxá.
    (nekem ilyen van, gyors, stabil, és Enigma2 V4)

    Azt viszont felejtsd el, hogy egy f csatival osztod a kábelt. De még splittert sem ajánlanék.
    Kell egy twin fej, és mindkét beltérihez egy-egy kábelt lehúzni.
    Univerzális twin fej ( Eurosky 0,1 dB ): 2.800,- szintén a Netboard-on.
    A műhold amire állítva van az antenna a THOR, UPC is itt sugároz. Tehát nem kell átállítani, csak a fejet kell cserélni

    Viszont ingyen már nem lehet TV-t nézni. Az a DIGI N2-es korszakában volt.

    A továbbiakat már neked kell kideríteni. Card Sharing -ra kell a google-ban keresni.

Új hozzászólás Aktív témák