Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stmiklosi

    tag

    válasz AtHoS #8984 üzenetére

    Szevasz!
    Természetesen tesztelni kell..
    Mert olyan programot kell rátenni, hogy műholdon keresztül tudjanak rajta módosítani, közben persze "tiltják" a felhasználói beavatkozást, elkerülendő hibabejelentések garmadáját, mert a kuncsaft akár unalmában is nyomkodva rendesen el tudná "varázsolni".
    Kell bele persze csatornarendezés, új csatornák felvitele esetleges új transzponder hozzáadása.
    Nekem ugyan UPC-m van (ahol más lehetőségek is vannak), ahol szintén meg tudják csinálni ugyanezeket a műveleteket műholdról "távbeavatkozással", de miután én csak egy kártyát vásároltam, az összes eszköz és telepítés az enyém, az általam használt műholdvevőkre (mert azt sem tudják milyenek és van ráadásul 3 féle) ők nincsenek "hatással", csak én tudom milyen lecserélt program fut rajtuk, mert az eredeti csak a szabadon vetőkre ad lehetőséget.
    Hivatalosan, ingyen nem hiszem hogy bármit hajlandók csinálni. A telefonszolgáltatók sem ingyen függetlenítenek általában.
    Üdv: StMiklos

    Tablet: Fire NewPanel, Blade FirstStrikeMyMOd, JiayuG2_LaslieROM, HannspreeHG01(IGO8/Primo), MioC510

  • Lacpac

    őstag

    válasz AtHoS #8984 üzenetére

    Anno a HHD is úgy adta a szolgáltatását (ADB 5800sx beltérivel 60K-ért) hogy a box saját tulajdon lesz. A szolgáltatás felmondása, után (ha lejár a hűség) pedig oldják a korlátozásokat.
    Na ebből megvalósult a saját tulajdon. Viszont ajtókitámasztón, porfogón kívül semmi másra nem lehetett használni.
    Jópár év eltelt, mire megoldás született egy Enigma2-es szoftver feltöltésére. Mondanom sem kell, hogy a HHD-nak nem sok köze volt a megoldáshoz.
    Először a T-s ADB-n sikerült futtatni. Ezek közül is sokan végezték a kukában. Lejárt a hűség, szolgáltatást visszamondták. A beltéri meg nem volt másra jó. Beszéltem pár emberrel, aki kidobta az övét (most már bánatára).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák