Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dethroner

    veterán

    válasz #94529552 #14258 üzenetére

    Az én H6400-as tévém digikábelen lóg, azzal semmi ilyen gond nincs, csak a csatornalistát kell pc-n szerkeszteni, de azzal már kibékültem.
    Anyáméknak H6270 van, azon megy most a harc. Hogy felesleges TP-ket lehet-e törölni azt nem tudom, ilyen lehetőség nem bukkant fel amikor azon a helyen piszkáltuk, de azt gondolnám hogy ez nálunk felesleges is, hiszen nem teljes keresést végzünk, hanem csak azokra a TP-kre, amiken a lista szerint Digi csatornák vannak.
    Van 2 olyan TP, ami nem pontosan szerepel a tv listájában, vagy a mintavételezés, vagy a polarizáció nem pontos. Ezeket próbáltuk kézzel bevinni, de hiába nyomunk rá a mentésre, nem jelenik meg a listában. Vagyis utána átböngészve a TP listát látok olyat hogy a bevitt TP adatai kis eltéréssel jelennek meg, pl bevisszük a 11977MHZ, 30000 mintavételezés, H polarizáció, erre megjelenik pl 11978MHz-en, és a többi stimmel.
    Franc se érti ezt. De mindegy, még 1 hónap amíg karácsonykor hazalátogatok, addig én már nem piszkáltatom. Akkor ott leszek és jobban, bátrabban nyomkodom mint anyám, és akkor viszek pendrive-ot és csatornalista szerkesztőt, és ha mégsem sikerül kereséssel megszabadulni a 600 csatornától, akkor kézzel kigyomlálom.
    De azért roppant bosszantó, hogy beltérivel lehet normálisan keresni, kártyával meg ez a szívás van. :W

    A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Új hozzászólás Aktív témák