Keresés

Aktív témák

  • Josh

    tag

    válasz deedee #23 üzenetére

    Ez itt a gond, hogy nekem fullra nincs semmilyen ismerettségem. Az hogy rengeteget kell dolgozni nem probléma, elvégre 24 órából áll egy nap, plusz az éjszaka. Bár nekem a brokernetes dologban az nem tetszik, hogy csak akkor alkalmaznak, és képeznek ki, hogy ha van benned nekik lehetőségük, és nagyon az eladástechnikára mennek rá, és nem a szakmai részére....

    Az én generációm már nem drogozik. Direktbe stimulálják az agyhullámokat.

  • Josh

    tag

    válasz deedee #25 üzenetére

    Az eladástechnikájuk állítólag nagyon profi, úgyhogy azt megtanítják veled frankón. Utazgatás? Nos elképzelhető, hogy egy bróker babettával járjon? Nem. Az egyetlen nyitja a dolognak, hogy sok embert kell ismerni. És mostmár csak azokat alkalmazzák, és képzik ki, akiben látnak annyi lehetőséget, hogy az ú munkája hasznot hozhat a cégnek.

    Az én generációm már nem drogozik. Direktbe stimulálják az agyhullámokat.

  • filo-p

    csendes tag

    válasz deedee #3550 üzenetére

    Szia!

    Úgy gondolom, ezeknek a termékeknek nem csak 5 év után kellene nagymértékű változást mutatnia, hanem az első pillanattól, ezért nem mindegy, hogyan vannak kezelve, akkor lehet okosabbat mondani, ha pontosan lehetne tudni miben van, hol van, és akkor lehetne vele számolni, mi történt az elmúlt x évben. ( az én véleményem, hogy a nagy csodát nem igazán kellene várni ezektől, Te már inkább a 10. év felé közelítesz, 10 évnél pedig nem a befizetett összeget kellene, hogy visszakaphasd, hanem azt a pénzt meg kellene duplázni).
    Említetted a bankbetétet. Úgy gondolom szükséges egy bankszámla, hogy tartsunk rajta pénzt, de a nagy lóvékat nem szabad ott tartani szerintem---> pl. nézzünk egy bankbetét, ahol azt mondod lekötöd a pénzed, 1.000.000 ft-ot, ígérnek pl. 7 % éves kamatot, így ugye a bruttó kamat 70.000 ft. Ha Te ehhez hozzá szeretnél nyúlni, vagy épp ki kel venned, mert nem tőkésítik a kamatot, akkor a kamatadó -20 %---> 70.000 - 20 % (14.000 ft)= 56.000 ft nominális hozam. Ha az infláció csak 1 %-kal több adott évben, mint a kamat---> 8 % --->
    1.000.000 - 80.000= 920.000 ft ehhez ha hozzáadjuk a megkapott hozamodat---> 920.000 + 56.000 ft= 976.000 Ft a betét értéke. Vagyis a reál hozam az -24.000ft!!!
    Ezen kellene elgondolkodni, ha valaki bankban szeretné fialtatni a pénzét, ugyanis a bankok mindig infláció alatt osztanak vissza pénzt, ami azt jelenti, hogy forintálisan több pénzt kapsz, a vásárlóértéke kevesebb lesz, nem ér annyit, mint egy évvel korábban. Ezért vannak üvegpaloták, mert az infláció feletti hozamot ők megtermelik maguknak, de nem azt osztják vissza, mert így egy idő után átvándorolna az a tőke a mi zsebünkbe, valljuk be, ez nem érdekük, ezért nem fogja soha senki megszedni magát a bankokon.
    Peti

  • Széltoló

    csendes tag

    válasz deedee #3550 üzenetére

    Ez a különbség az elkezelt és a nem kezelt között-az utóbbi legalább nem vastag bukó.
    A magyar hányad pár évre vetítve jó lehet,de a külföldit cserélném egy ütősebb kelet európai vagy/és latin amerikaira, melyet ha szűkség volna rá(ha végre elugranának a kínaiak) később,akkor ázsiával vegyíteném vagy újra gondolva súlyoznám a majdani aktuálisra,de addig jó lehet az előző felállás.

    Ennél csak a 24 órás figyelést tudnám jobban ajánlani...:-)
    Kína nyit valamikor magyar idő szerint 4 körül,Amerika zár 22 órakor(a brazilok se húzzák sokkal tovább,de a trendet tuti nem törik az amerikai záró után). Tehát a 24 órás figyelésnek nem sok értelme van már csak ezért sem, no meg egy áthelyezés az UL-en legjobb esetben is 2 nap,de lehet,hogy a Signal megcsinálja real time...:-) (a baltámat széltolóra cseréltem:-))

  • DrM

    csendes tag

    válasz deedee #3612 üzenetére

    A Signal-os szerződésednek annyi köze van a bnet-hez hogy ők kapják rá a jutalékot.

    'Trust the pilot'

  • DrM

    csendes tag

    válasz deedee #3612 üzenetére

    Bocs, a lényeg lemaradt: megmarad a szerződésed...

    'Trust the pilot'

  • azigazforest

    csendes tag

    válasz deedee #3612 üzenetére

    a közvetítő cég csak közvetített
    szerződéses viszonyban a biztosító társaságokkal kerültetek.

    A szerződés megkötése után a közvetítők (pl.: Brokernet, vagy alkusz cégek) szerepe:
    - kapcsolat ápolás, újabb kötések reményében
    - ha nem tudod fizetni, tanácsok adása a korábban felvett jutalékuk visszaírását elkerülendő

    A szerződés után a biztosítók szerepe:
    - minden ami a szerződésben rá vonatkozó jog és kötelezettség:

    R-GO
    Akkor szűnik meg a szerződésed, ha a biztosító megy tönkre

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák