Aktív témák

  • Rick

    tag

    válasz Josh #74 üzenetére

    Régebben én is érdeklődtem az mlm rendszerek után, tetszett, hogy értelmes a társaság, tényleg szép dolgokat mondanak, nagy fizetéseket emlegetnek, illetve a klasszikus főnök-beosztott viszony itt nem létezik, az elvárások mellett segítenek is. Próbálkoztam is többféle céggel, pl: hyla, mbi. Brokernet csak érintőlegesen volt, 1x elmentem meghallgatni, mit mesélnek róla. Tulajdonképp a barátnőmnek kellett volna valami biztos pénzkereseti lehetőség. A nő előadta hogy ő milyen nagyon jó fej, és mivel mondtuk, hogy volna is egy ismerős, akinek van fölös 30 millája, érdekes lehet a dolog. Erre a nő mondja, hogy de jó, neki pont kellene egység mert nagy ám a verseny, menjünk el, kössünk üzletet, és majd zsebből fizet....Hát ki is fordultunk onnan. Az ismerősöm, aki ajánlotta, azóta is a régi helyén dolgozik, és ezt csinálja másodállásban. Próbálkoztam sokmindennnel, arra rájöttem: az emberek inkább nézik otthon a Mókika sót, minthogy talpaljanak meló után. Igazuk van. Azt kell belátni, hogy olyan lehetőséget kell találni, amiből megélsz napi 8 óra munkával. Akik ezt korán elkezdték, bejött nekik, de elárulom, bárki alapíthat ma brókercéget, szinte semmi sem kell ahhoz hogy a bankok és biztosítók szerződést kössenek veled. Szóval beláttam, hogy ha 1 milliót keresnék havonta, akkor is ugyanannyi költségem van az üzlettel, mint amikor 100ezret. Sokkal jobb dolgot találtam ki magamnak: Részemről a vállalkozás jelenleg a következőket jelenti:
    1. Szerszámkereskedelem, 3 év würth-gyakorlat után a vevőim megelégedésére jó áron jó minőségű szerszámokat, rezsianyagokat vásárolhatnak, kb, heti 1 napom megy el vele, meg 1 nap a kiszállítás, kb havi 2-300 ezer a hasznom, NEM A FORGALOM!!!
    2. Fehérnemű forgalmazás, ez csak hobbi, nőismerőseim az ő ismerőseiknek adják el kézből kézbe hihetetlenül olcsón a bugyikat, melltartókat, ezzel van heti 2 nap dolgom, ez hoz heti 30-60 ezer között, mikor milyen kedvem van.

    Ezek mellett bármit csinálhatok, nem kell 24 órában talpon állnom, nem kell millás árukészletet felhalmoznom, nem várom a vevőket boltban, irodában, nincs alkalmazott, akit fizetek, közben meglop....sorolhatnám az előnyeit, és a részleteket. Sőt, ha valakit érdekel bármelyik rész, hát szivesen megmutatom hogy is kell csinálni. Mielőtt valaki megkérdezi, ez nem a nettó, ebből lejön a vállalkozói járulék (38e) meg telefon, benzin, ami együtt legyen 70-80 ezet. Ha a maradékot okosan beosztom, marad kb. 300-400 havonta. nincs kockázat, mivel mindent megrendelésre szállítok, nem megyek éjjel nappal, heti 2-3- napot (félnapot) dolgozom. És ez ennél csak több lesz!
    Ahoy evribodri

Aktív témák