Aktív témák

  • Never George

    csendes tag

    válasz Agyzuzo #650 üzenetére

    Már megbocsáss, :D lehet hogy te 30-ból 1-et kötsz :D
    Én mivel főleg barát, rokon, stb stb!
    6-ból 6, az első héten, 2 db egyösszegű, és 4 db tőkefelépítéses (2 ebből aminimum 200.000/éves a másik 2 minimálisan nagyobb) + nem beszélve a saját 2 kötésemmel, ami azért nagyobbakcsak volt!
    Ha így vesszük 2 és fél hét alatt 8!
    Kezdetnek nem rossz! Szerintem!

    ha úgy vesszük, én kb 9 és fél hónap melómat kerestem meg ezen a 2 héten! A fizum a Büntetésvégrehajtásnál 115 k!
    Aki erre azt mondja, hogy szar az........ :

    [ Szerkesztve ]

    A stressz az, amikor üvöltve ébredsz fel, aztán rájössz, hogy nem is aludtál.

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz Never George #651 üzenetére

    További sok sikert.

    Nem a saját teljesítményemet írtam, hanem az általános statisztikát. Örülj neki, ha te vagy az, aki feljavítja. :)

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • Never George

    csendes tag

    válasz Agyzuzo #652 üzenetére

    Értem, hogy mit írtál és igazad is van, be kell hogy valljam!

    Én logikusan és ésszerűen próbálok gondolkodni, ha szabad így fogalmaznom!

    Ugyanis: tök jó, hogy az első hónapom újjoncként ilyen brutálisan jó lett, de ez csak 1 dolog! Lehet, hogy a következő hónapban pedig csak 1 ember lesz, akivel tudok találkozni, és ő mondjuk nem is akar befektetni! Szóval mint ahogy írtam nincs fix fizetés! A 2. hónapban lehet hogy 0 Ft lesz a fizum :( Ezért nem szabad legalább 1 évig felmondani a főállást (vagy akár sosem), mert ki tudja mit hoz a holnap!

    Az is előfordulhat, hogy előbb utóbb az ajánlási rendszernek vége szakad! Most az 1-2 barát adottt telefonszámokat, embereket ( a 8-ban benne voltak), de végülis azok idegenek, lehet hogy ők még kissé bizalmatlanok és bár üzletet kötöttünk, de annyira nem ismernek engem és ez az idegen más ismerősét, barátját már nem fogja nekem ajánlani!

    Rengeteg buktató van benne! De a főállásom mellett, ha csak havi 20.000 Ft plusssz jön be, én már fantasztikusan érezném magam! Ebből tudnék vállani esetleg új autó (törlesztést) vagy év végén 1 nyaralást, stb! Nem kell mindjárt miliókban gondolkodni!
    Szerintem!

    A stressz az, amikor üvöltve ébredsz fel, aztán rájössz, hogy nem is aludtál.

  • Never George

    csendes tag

    válasz Never George #653 üzenetére

    Tiszteletben tartom mindenki véleményét!

    Csak annyit tennék még hozzá, hogy: ne úgy fikázzunk valamit, hogy még sosem próbáltuk!
    Ökörség, átverés, szopás stb!

    Próbáld ki! Fektess be 1-szer! Fizesd ki a 30k sulit, 10k vállakozóit, (bár azt sem muszáj), nézd meg a rendszert, ha SZAR, köss mondjuk 2 emberrel egy számára jó üzletet, és mondj fel! Lépj ki, mert visszajött a pénzed és nem vesztettél semmit !

    Ha ezután azt mondja, hogy SZAR, akkor elhiszem, és megértem!

    A stressz az, amikor üvöltve ébredsz fel, aztán rájössz, hogy nem is aludtál.

  • Aries86

    újonc

    Tiszteletem mindenkinek!

    Jó magam úgyszint Bnet-nél dolgozom. A fizetés és a munkakörülmények nem éppen átlagosak. Sok embertől hallottam, hogy ügynök munka meg, hogy ez egy átverés. Nos ez valahol igaz, DE az aki idejön az tudja, hogy pontosan ezért vannak ilyen juttatások. Azt fizetik és honorálják meg, hogy nagy kudarctűrő képessége van az embernek. Itt csak az érvényesülhet aki ha 100-szor kudarc éri akkor 101-szer is feláll és megy tovább. Sajnos itt is, mint mindenhol vannak olyan tanácsadók akik nem úgy dolgoznak ahogy kéne. Nem alkalmazzák azt amit elvileg meganúltak. Egyébként a saját véleményem az, hogy a Bnet egy életforma. Nincs vége a munkának akkor sem,ha haza mész vagy ha hétvége van. Mindig dolgozol. Ha valaki ezen a státuszon túl tud lépni akkor viszont relatíve kényelmes és nyugodt munkának számít. A fórummal kapcsolatban pedig mindenki aki hozzá szól, már elgondolkozott azon, hogy itt dolgozzon vagy , hogy kihasználja a lehetőségeit. Ez érvényes arra aki pozitív és arra is aki negatív véleményt irt.
    Ezt azért mondom, mert ha nem így lenne akkor már régen kihalt volna ez a topic.
    Én tudom nagyon jól, hogy van aki csalódik és van aki sikerrel küzdi le az akadályok sorát.
    A céget támadókkal kapcsolatban meg aegy példát tudok felhozni: Amikor a Nike betört a piacra és 2-3 év alatt piacvezető lett, hirtelen nagyon sok negatív vélemény született, de ez mit sem számít hiszen akkor is a világ legnagyobb sportszergyártó cége. A Bnet-tel ugyan ez a helyzet. Fúlyolhatnak az emberek akik nem ismerik el a sikereit, de attól még piacvezető ami azt mutatja hogy hál'isten többen vannak azok akik nem előítéleteikhez ragaszkodnak, hanem a józan eszükhöz. Amit írtam tapasztalataimra és nem hiedelmekre alapozom. Ezzel lehet vitatkozni és nem egye érteni, de attól még így van és ezen nem nagyon lehet változtatni. Amíg ilyen a pénzügy piac addig meg nem is érdemes. lehet hogy majd egyszer jön egy jobb cég, de jelen pillanatban messze magasan a Bnet a legjobb.

    DO NOT PANIC!!! by: Douglas Adams

  • Aries86

    újonc

    válasz ShutUp #612 üzenetére

    Kedves Shut Up!

    Látom a szád mérete messze magasan lekörözi az inteligenciaszintedet. Attól, hogy káromkodsz még nem lesz jobb a sorsod. Az, hogy nem tudod kihasználni a saját lehetőségeidet csak azt bizonyítod, hogy eleve képtelen vagy bármiféle kompromisszumra, bármien munkáról is legyn szó. Akár hová is mész dolgozni semmi sem lesz tökéletes, főleg ilyen mentalitással lesz nehéz dolgod.

    DO NOT PANIC!!! by: Douglas Adams

  • Aries86

    újonc

    válasz Never George #654 üzenetére

    Üdv üzlettárs!

    Jó látni, hogy azért vannak itt olyanok is akik saját bőrükön tapasztalják meg a dolgokat. Egyébként a 30/1 arány sem olyan rossz bizonyos esetekben. Az én kötési arányom kb 8/1 ami átlagosnak mondható.

    Szép napot!

    DO NOT PANIC!!! by: Douglas Adams

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz Aries86 #655 üzenetére

    Nanana. A "legjobb" egy elég szubjektív vélemény. Az, hogy a BNet-nek a legnagyobb a forgalma, mivel ez foglalkoztatja a legtöbb üzletkötőt, nem jelenti, hogy a legjobb is.

    Attól, mert pl. az LG elárasztja a szórakoztató elektronikai piacot, még nem lesz a legjobb márka. A BNet-et soha nem a termékei adták el, hanem a marketingje.

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • Aries86

    újonc

    válasz Agyzuzo #658 üzenetére

    Ezzel egyet kell értenem, de nem mindenben.
    A marketing stratégia valóban átgondolt és maximális sikerre törekszik.
    De miután személyreszabott megoldások vannak és ez a döntő lényeg, hogy nem egyfajta mindenkinek ajánlott "termkről" van szó. A cég paletán rendeteg olyan alap és előkészítő van amelyek le tudják fedni majdnem az összes társadalmi kört. A hozamokkal kapcsolatban, hogy nő-e az a hozam vagy sem, természetesen a piac alakulásától és az alapkezelőktől függ. Tény a "legjobb" egy elég szubjektív vélemény, de ez érthető is hisz egy ember mindig próbál lojális lenni a munkahelyéhez. Lehet hogy az a baj, hogy sokan a bnet-et pénzintézetként értelmezik, pedig nem az. A cég nem kezeli a pénzt csupán csatornát épít az ügyfél és az adott bank biztosítő vagy éppen alapkezelő felé. Azért is mondom, hogy a legjobb, mert egy közvetítő cégről van szó. Mivel Magyarországon a Bnet-nek van a legnagyobb kontaktja a pénzintézetekkel így nagyobb valószínűséggel tudja a személyre szabott "legjobb" megoldást megtalálni. Ha bármi balul sülne el akkor a biztosítő kártérít minden befektetésnél ( ilyenre még nem volt példa). A legnagyobb forgalom pedig egyenesen arányos valamilyen szintű minőséggel, hisz tudjuk mennyiségből lesz a minőség. Minél több ügyfél van annál szélsőségesebb igényeket lehet találni, amikre új megoldásokat kell kialakítani. Ez tesz naggyá a céget. Képes változni és átalakulni. Ez aszintén a függetlenség egy pozitívuma. Nincs odakötve senkihez.

    DO NOT PANIC!!! by: Douglas Adams

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz Aries86 #659 üzenetére

    Nos, az amit írsz már erősen marketing. :D
    A BNet megoldásai épp annyira személyre szabottak, mint bármilyen másik Unit Linked biztosítás. Csak erre ezt mondják. :) A személyre szabottság ott kezdődik, hogy fogom a vételi szerződést és én alakítom úgy, ahogy nekem tetszik. De ilyet nemigen találsz benne, meg egyáltalán, sehol sem. Az még önmagában nem személyre szabottság, hogy több alap közül tudsz választani. Máshol is több alap közül tudsz választani, sőt, ha szétnézel a piacon iszonyúan sok alap közül tudsz választani. :)

    Kártérítést nem fizet a biztosító. A tőkegarancia általában azt jelenti, hogy garantálják neked, hogy futamidő végén megkapod a befektetett tőkédet és egy technikai kamatot (évi 3% körül). A többi garanciát az alapkezelő adja (pl. Excelsis alap esetében) ez független a biztosítótól - ő beszedi az éves díjat és átadja a pénzed az alapkezelőnek, neki más dolga nincs is ebben az ügyletben.

    Az a baj, sokan keverik már a biztosító és az alapkezelő fogalmát és szerepét is. :)

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • Never George

    csendes tag

    válasz Agyzuzo #660 üzenetére

    Bár Agyzuzo nem kollégánk, de nagyon jókat ír mint mindig!

    Abban igazad van, hogy a "személyre szabott" dolog, kicsit túlzás, hiszen mondjuk 10 befektetési forma közül választja ki az ügyfél a számára legmegfelelőbbet, illetve választjuk ki együtt! De tuti hogy nem teljesen azt akarja, biztos lesznek benne olyan pontok ami neki kurvára nem tetszik, de a kínálat közül még mindig éppen az a legjobb!

    És az is tuti, hogy jobbak mint átlagos banki lehetőségek, ha csak semmi mást nem is nézünk, csak a hihetetlen rugalmasságot! Már ezzel sokkal jobbak!

    És megint csak azt mondom, nem kell rögtön milliós hozamokra gondolni, de kérdem én.....
    Ha egy bank ad évi 6-7% hozamot, és mondjuk a BNet, vagy az MPK, vagy akármelyik segítségével 8-9-et ad, egy átlag ember melyiket válsaztaná? Szükségük van az embereknek ránk! Nem csak és kimondottan a BNet-re!
    Az emberek 90%-a tuti, hogy soha életében nem is hallott a befektetési lehetőségről!
    Soha! Senki! Eddigi tapasztalataim szerint 100%-ban! Akikkel beszéltem ismerik a banki lekötött betétet 6% hozammal és ezennel vége! És ez szomorú!

    Pl egy jó példa, barátnőm mamája OTP-s, már 100 éve :) és jelenleg évi 3% hozammal büszkélkedhet, és viszonylag nagyobb pénze van benn! És az istenért nem lehet meggyőzni, hogy van jobb is! OTP az isten szerinte!

    A stressz az, amikor üvöltve ébredsz fel, aztán rájössz, hogy nem is aludtál.

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz Never George #661 üzenetére

    Volt a BNet-nek anno OTP-s megoldása is, ha ez olyan fontos. :)

    Egyébként bef. alapokat bankok is forgalmaznak már jó ideje, csak nem teszik ki az ablakba, mert nekik az nem olyan jó biznisz. A biztosítók viszont már szinte csak így tudják eladni a biztosításaikat (ki kötne manapság biztosítást, ha csak kötvényekbe tehetné a pénzét?), ezért nyomják ennyire. (Itt most természetesen nem a tisztán kockázati biztosításokra gondoltam, az teljesen más kategória).

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • Never George

    csendes tag

    válasz Agyzuzo #662 üzenetére

    Természetesen, tudjuk, hogy a bankoknak is van befektetési lehetőségei!

    Csak ahogy írtad, nem teszik ki az ablakba!
    De alényeg, hogy pont ezért szinte senki sen tudja hogy van!

    Nekem pl a CIB-nél a Pioneer portfóliót ajánlották nagyon! ÉS ha jól tudom Te is, még jó pár hozzászólással ezelőtt! Érdeklődtem náluk és tényleg jónak tűnik!

    Viszont természetesen nem mindegyik Banki befektetési forma jó! (ez egyértelmű)!
    Egy barátom pl,, 2 éve fektetett be egy Bankba, nem akarom írni, hogy melyikbe, ahol ezt ajánlották:

    24,1 - 84,1 % hozam! Abban az esetben 84,1% ha a 10 befektetett cégnél, folyamatosan minden évben jelentős hozamot ér el! 5 éves szerződésről van szó!
    Őt pl nem tudtam meggyőzni, pedig mondtam neki, hogy mi van akkor ha nem lesz mind a 10 cég, mind az 5 évben nyereséges, stb! Akkor kapsz mondjuk 20-25 %-ot összesen az 5 évre! Ami évi 4-5 %, erre már csak dacból is azt mondta, hogy nem érdekli, ha már 2 éve benne van akkor ott fogja hagyni, már nem veszi ki!

    Na mindegy!

    A stressz az, amikor üvöltve ébredsz fel, aztán rájössz, hogy nem is aludtál.

  • misirulez

    senior tag

    válasz Never George #663 üzenetére

    "De alényeg, hogy pont ezért szinte senki sen tudja hogy van!"

    Aki minimálisan is érdeklődik a téma iránt, az tudja, hogy van.

    Viszont vannak olyanok akik nem igazán érdeklődnek utána, de mivel te leülsz velük beszélgetni, barom jó módszereket tanulsz arra, hogy hogyan GYŐZD meg őket arról, hogy ez milyen jó lenne nekik.

    "Őt pl nem tudtam meggyőzni, pedig mondtam neki"

    Persze, hogy nem mert valószínűleg ő is utálja a hasonszőrű, öltönyös pórszívóügynököket.

  • Never George

    csendes tag

    válasz misirulez #664 üzenetére

    A hozzászólásod estimesének jó volt! :D

    Porszívóügynök pl becsenget, bekpog, vadidegeneket szólít, vagy állít meg az utcán!
    A BNet-nél soha! Eleve mivel ajánlásra megyünk, várnak minket, ami totális ellentéte annak amit te írsz!
    Az a legnagyobb baj, hogy a legtöbb ember, mint ahogy Te is, csak néz, de nem lát!

    Elég szomorú, hogy Te meggyőzésről beszélsz!

    Holott ennél a havernál is, ahogy írtam, csak azokat a jeleket SEM tudtad értelmezni, szóval a barátom kb 6 éve! Így szó sincs megGYŐZÉSről!

    De tegyük fel, hogy meg akarok győzni valakit:
    a haverom esetéből indulva: 5-évre összesen 20-25% ! Ami mondjuk évi 4-5% ! Én vagyok a köcsög ha meg akarom győzni arról, hogy van évi 36%-os is az ERSTE bankban a Fundamentás lehetőség (ez csak 1 példa)! Ja, tényleg jó nagy állatunk vagyunk hogy segítünk az embereknek tovább látni az orruknál és nem hagyjuk, hogy sokkal szarabb befektetést csináljanak, mint amit elérhetnének egy kis segítséggell :D :D :D :D
    Mekkora állatok vagyunk! Mindjárt abba is hagyom :D :D :D Na jó mégse!

    A stressz az, amikor üvöltve ébredsz fel, aztán rájössz, hogy nem is aludtál.

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz Never George #665 üzenetére

    Gondolom azért hozta fel a meggyőzést, mert ezt írtad "Őt pl nem tudtam meggyőzni".

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • Never George

    csendes tag

    válasz Agyzuzo #666 üzenetére

    Igen, talán te is tudod, hogy itt sosem eről van szó!

    Aki picit buta, vagy nem gondolkodik, és már már győzködni kéne, akkor arról a beszélgetésről fel kell állni és el kell menni!

    Ha már győzködni kell valakit, az már rég rossz! Elmondod, neki, hogy a Bankban ennyi a pénzed, ennyi hozamot kapsz jelenleg, fogy a pénzed szinte, amekkora az infláció akkora a hozamod kb, (jobbesetben) stb! Ha ezeket nem látja, ha nem látja hogy akár csak 1 picivel is jobbat kínálunk akkor felállunk és hazamegyünk!
    Nincs győzködés! Van akin nem lehet segíteni!
    Ennyi!

    A stressz az, amikor üvöltve ébredsz fel, aztán rájössz, hogy nem is aludtál.

  • g@bo

    nagyúr

    válasz Never George #654 üzenetére

    wááááááá, inkább ne.

    fizess a semmiért, válts ki vállalkozóit, pazarold az időd, keress pár balekot, majd lépj ki.

    kira.

    régen elmentem szórólapozni, 30 perces előadás, mindenki kapott 1 köteget, hajrá.

    mielőtt mentem volna.. kérdem embert, manit mikor kapunk ezért, ha visszaértünk?

    ááá, mindegyik lapon szám van, ha ezzel a lappal visszajön valaki, az után kapok lóvét.

    és, a többi bedobott lap utáni mani?

    az nincs, csak amivel bejöttek.

    honnan tudom, hogy jött valaki?

    bizalom, mi kifizetjük.

    aha..... :)) anyukátok. és ledobtam a paksamétát.

    aki nem dolgozik, ne is egyék, szól a Bnet szlogen, én meg aszondom, az idő pénz, az üresjárat is, aki nem fizeti meg annak nem dolgozunk. a kapitalizmusban is van selejt.

    ez van. :P

  • _Blank_

    aktív tag

    válasz g@bo #668 üzenetére

    ember te hol élsz

    ez a szórólapozással való összehasonlítás olyan messze van a Bnettől mint ide Uszty-Ilim..
    de még a porszívóügynök is rossz példa.

    az meg megint más hogyha a minimálbéredből meg akarsz élni, vagy vagy akár a mai magyar átlagfizuból akkor csak hajrá, nyugodtan, gondolom te sem azért fikázódsz folyamatosan mert havi szinten millákat keresel hanem épp a másik csoporthoz tartozol..
    mint általában mindenki..

  • g@bo

    nagyúr

    válasz _Blank_ #669 üzenetére

    a szorólapozás /is/ azokra a haszonlesőkre vonatkozik, akik /pl/ vállalkozói igazolvánnyal toborozzák az "ingyen" munkaerőt, majd ha valami hasznot hoztak, adnak némi alamizsnát.

    egy rendkivül egyszerű példa volt.

    aki minimáltbért keres valóban, az nem biztos hogy alkalmas pénzügyi kommunikátornak...

    amúgy én azóta rühellem fokozottan bnet, mióta hivott egy otromba kommunikátor, és megpróbált behúzni a csőbe. :o

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz _Blank_ #669 üzenetére

    A BNet-nél sincs semmi garancia a jó fizetésre. Egy dolgot garantálnak: hogy nincs alapbér. :D Ilyen szempontból eleve ne hasonlítgassunk már semmilyen MLM-es rendszert egy fix fizetésű munkahelyhez. Nem sok ember tudja amúgy sem bevállalni a folyamatosan hullámzó jutalék-alapú jövedelmet sem, max. mellékállásként, akkor meg miről is beszélünk?

    Aki ebből megél, az már meg is fog, aki még nem, az 99% valószínűséggel MÁR nem is fog.

    [ Szerkesztve ]

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • Never George

    csendes tag

    Ez nem teljesen igaz!

    Hiszen nem egy példát tudok mondani, aki előtte pl főáálásban dolgozolt, sőt maszekolt! (diszkózott, DJ, plussz esteket rendezett, pl öregebb korosztálynak nosztalgia "bulikat" stb) Ahogy elkezdett dolgozni szép lassan, először ott hagyta a főállását, de persze folytatta a maszekot a BNet mellett! Aztán elhagyta a maszekot, mert havi 5-600.000 volt ahogy nagyon jó színvonalon éljen! Most már utólag megint visszatért a nosztalgia dolgokra, meg nagyon ritkán DJ-skedik, mert az az élete, már vagy 20 éve! De nem mint + pénzért, hanem mint hobbi, mert imádja! És ez azért nagy külömbség!
    Aki mos tnem él meg belőle, az későbbb lehet hogy meg tud, sőt elég valószínű, aki meg eddig is megéllt, az igaz, ez után is meg fog!

    Csak az emberem múlik, hogy neg tud-e élni belőle! És nem azonnal! 1 év alatt ki lehet alakítani olyan állapotot amiből vígan megélsz, persze ha az ember még fél 1 kicsit, akkor nem kell otthagyni a főállást, hiszen mint ahogy 10-szer leíram már, nincs fix fizu!

    1 jó, példa: amikor az egyik 4-es szinten lévő emberke tüdőgyulladással feküdt a Dunaújvárosi korházban, így nem tudok dolgozni 1 és fél hónapig! De ez alatt persze 3 ember alatta aki dolgozott, kötött ilyen idézőjelben "gagyi" szerződéseket a minimiális 200.000/év-eseket! A 3 emberl összesen 4-et, 1 hónap alatt, és ami után persze ő is jutalékot kapott! Amíg a kórhában fetrengett, 170.000 Ft jött a számlájára!
    Hát ez tényleg tök szar!
    Megnézném, hogy ti fantasztikus hozászólok, mert ugye ez egy lehúzás :D, ti mennyit kaptok a korházban töltött időtökben? kb annyit, hogy anyukátok bejön és sajnálatból hoz nektek 1 zacskó zizit!

    A stressz az, amikor üvöltve ébredsz fel, aztán rájössz, hogy nem is aludtál.

  • Never George

    csendes tag

    Mondjuk pl van egy másik dolog, mondjuk ez nem vág ide :

    Egy másik jó pont, hogy a fél világot be lehet utazni a BNet-tel!
    Én pl, mint pár hónapos kezdő, informáltak ugye, hogy 120.000 utaási ponttól lehet menni idén Las Vegas-ba, és a Grand Canyon-hoz!
    2 hét Ameria ingyen!
    Mert ugye a különböző szerződések után utazási pontokat is kapsz!
    pár hónaposként szinte még semmit nem csináltam és van 40.000 eddig!

    Sajnos ez rám nem fog vonatkozni, mivel mint kiderült, 1 főre van jegy! Úgyértem valószínűleg 30 Bnet-essel fogok menni! Csak nem vihetem a barátnőmet! Ami így kibaszott szar!
    Aztán mint kiderült vihetem a barátnőmet is, önköltségen! :D Na mondom!
    Írd és mondd: 1.400.000 Ft + költőpénz lenne neki! Ami nekem meg ingyen!

    De volt már Bnet ingyen nyaralás, Himaláján, Afrikában, Ausztráliában, Seychelle sziget-en, aminek nézzetek utánna, mind 2 hetes volt ami darabonként 1,5 milla! Ahogy néztem az utazási irodák acióit is, pl.: Seychelle sziget, 5 nap, vagy max 1 hét 800.000Ft/fő + illeték + költőpénz! De a BNet 50 meg 100-asával viszi az embereit iylen utakra, bocs, azt hiszem a Tesco ezt nem csinálja, de a Hangkook sem, meg még sokan nem!

    Szal én sajnos nem megyek Las Vegas-ba a barátnőm nélkül! Sosem fikáztam még a Bnet-et, de ez köcsögség a részéről!

    Bocs mégegyszer, lehet, hogy ez senkit sem érdekelt!

    A stressz az, amikor üvöltve ébredsz fel, aztán rájössz, hogy nem is aludtál.

  • g@bo

    nagyúr

    válasz Never George #673 üzenetére

    apám ez kánaán... :R

    úgy pörögnek ott a milliók, miközben az ország adosságban fuldoklik, hogy öröm nézni.

    gratulálok a sikeredhez, minden irigység nélkül.

  • DigitXT

    félisten

    válasz Never George #665 üzenetére

    A BNet-nél soha!
    Már ne hari, de amikor engem egy vadidegen felhív, hogy "valamit ajánljon", az mi?:U A kedvedért (;]) visszakerestem: #426-ban írtam a kolleginádról.:))

    mivel ajánlásra megyünk, várnak minket
    A lóf... (fülét)!:DDD Aki engem "megtalált", nővéremtől kapta meg a számom (le is b*sztam érte), aki csak azért adta meg, hogy hamarabb szabaduljon... Ehh.:(

    [ Szerkesztve ]

  • Never George

    csendes tag

    válasz DigitXT #675 üzenetére

    Hogy hamarabb szabaduljooooonn ?? ? ? ???
    Hát ha valaki nálam zavart volna és nem akartam hogy ott legyen, darabokra szedtem volna, nem hogy még jót teszek vele!
    Nővéred elbaszta ebből semmi más nem derült ki!

    Az esetemben viszont, miután megkötöttem, a barátommal, ismerőseömmel, ügyfelemmmel a szerződést, (eddig mindig) kivétel nélkül szinte ők voltak zavarban, nem tudták, hogy hogy kérdezzék meg tőlem, hogy lenne nekik 1 szomszédjuk, meg gyerekük, vagy rokonuk akinek kéne ilyen segítség, és hogy megadhatja-e nekik a számomat! Mondtam, hogy persze!

    Amit te írtál mindennek az ellentéte! Az ajánlás: a barátaim barátai! És már előtte letárgyalták egymás közt, mint mondtam, megadták a számom és engem hívtak fel, ÉS NEM ÉN HÍVOGATOK IDEGENEKET!

    pl.: csak példa: Eleve, tegyük fel, neked nincs félretett pénzed, vagy van, de mondjuk már 3 éve gyűjtesz az első kis lakásodra stb, akkor a nővéred mi a rákért adta meg a számod? Egy ügyfél nem azért ad telefonszámot mert egy csomó név van a telefonkönyvében :D, hanem gondolkodik és rájön hogy a 47 ismerőse közül, van 1 db tehetősebb, szerinte mehetnék oda, és van 1 db még akinek meg jó lenne ha segítenék! Ennyi!

    Tök jó, hogy a tesód bénasága miatt, 1 egész céget fikázol! Ez állati!
    De abban igazad van, hogy vannak gátlástalan köcsögök, Bnet-nél, nem nem csak ott, hanem mindnehol a világon, akiket szinte úgy kell kirúgni, de ne általánosíts, mert az igen szűklátókörűségre utal!

    A stressz az, amikor üvöltve ébredsz fel, aztán rájössz, hogy nem is aludtál.

  • DigitXT

    félisten

    válasz Never George #676 üzenetére

    Eleve, tegyük fel, neked nincs félretett pénzed, vagy van, de mondjuk már 3 éve gyűjtesz az első kis lakásodra stb, akkor a nővéred mi a rákért adta meg a számod?
    Ezt mondjuk én is megkérdeztem tőle...:DDD

    Tök jó, hogy a tesód bénasága miatt, 1 egész céget fikázol!
    Nono: én az ügynök köcsögsége miatt "fikázom" a BN-et, és ez nagy különbség.:U

    de ne általánosíts, mert az igen szűklátókörűségre utal
    Jó, lehet, hogy vannak normálisak is (statisztikai alapon mindenképpen:D), de ha az ember épp nem abba fut bele, hamar kialakul egy képe, amely elrettentő. Erre jó példa volt még ecike is anno (ha jól emléxem a nevére).:)) Valahogy ezt az "agymosott"-feelinget kéne elhagyni, sokat segítene az objektivitásban.:)

    akinek kéne ilyen segítség
    Ahogy olvasgattam a topikot: ezt a "segítséget" bárki elérheti, ha pl. Agyzuzo tanácsait követi, nem kell ehhez Brókernet: akkor meg miről is beszélünk?:R

    Visszautalva a kialakuló képre: ez a Las Vegas-ozás, meg a milliókkal való dobálózás sem éppen szimpátia elérésének eszköze, elég ha csak belegondol az ember, hogy miből van minderre pénz (már akinek tényleg jut belőle az ott dolgozók közül)...:U

  • _Blank_

    aktív tag

    válasz DigitXT #677 üzenetére

    az a baj hogy egy tragédiaként fogjátok fel ezt az egészet.
    gondolom te is, mint sok más ember dolgozol egy cégnél, tökmindegy hol kinél, de valahova kötődsz.
    a Bnet sem más, munkát ad embereknek, aztán vagy bentmaradsz, vagy nem. minden rajtad áll, tőled függ. vannak könnyítések, szabályok amiket el kell fogadni. nekem sem tetszik egy jópár formalitás, dehát ez van ezt kell ugye szeretni. természetesen szabad akarata van mindenkinek hogy eldöntse ez a meló kell neki vagy épp mellényúlt.

    én is ha nem végezném el a melóm egy telefonközpontban, vagy a pénztárban a pult mögött /tökmindegy/, egy nap után vágnának a macska után..

    azt meg én leszarom hogy melyik ügynök hogy dolgozik, mennyire erőszakos stb, én tudom milyen vagyok, hogy mit kell csinálnom ahoz hogy sikeres legyek.
    nem érdekel hogy 100ezret, ötöt, vagy 1 millát keresek havonta, csak az hogy normális keretek között meg tudjak élni, ne napi 12 órát kelljen gályáznom fizikai melóval.

    ami az utazásokat illeti, szerintem ez is elég szerves része a Bnetnek, hogy visszafordítják a bevétel 60%-át az ügynökökbe. valljuk be azért tud motivációt adni az embernek, még ha egy idő után önerőből is ugyanígy el tudna utazni bárhova.
    azt meg hogy hány cég teszi meg a dolgozóiért ilyen magas szinten, hát nem tudom. de van rá egy tippem.

  • Never George

    csendes tag

    válasz DigitXT #677 üzenetére

    Azt írtad, nem a tesód miatt fikázol egy egész céget! OKé, hanem 1 másik ember miatt fikázol egy egész céget! Gratula !

    Sajnos pont az ilyen emberek nem visszik majd semmire, csak a sor végéről fikázzák az elől lévőket!
    Neked nem kell a BNet, oké! De fogadjunk, hogy Agyzuzo barátunk tanácsát és 1000 féle pénzszerzési, befektetési lehetőségek egyikét sem fogadtad meg, és azóta sem tettél semmit, ez tuti! :D
    Az én befektetetésem, jelenleg 10%-ot hozott, kb az elmúlt nem eglész 2 hónapban! MÍg te fikázol napról napra, nekem a Bnetnél csak gyűlik a lé, legálisan, és brutálisan :D

    Sok szerencsét!

    A stressz az, amikor üvöltve ébredsz fel, aztán rájössz, hogy nem is aludtál.

  • Never George

    csendes tag

    Amúgy már nem tudom ki írta, de természetesen fikázott mindent :D

    A lényeg, hogy leszólták, hogy ez nem fix jövedelem, nincs havi bér, mármint rendszeres, egyszer kapsz havi 200-at egy szer havi 0 stb! Tehát ez szar!

    Kérem az írjon aki tud egy normális állást, ahol ha nem csinálsz semmit de totál semmit, akkor is kapsz igen szép havi jövedelmet :D :D :D :D :D Mert akkor otthagyom a BNet-et és oda megyek!

    Mert ugye csak az a jó munkahely ahol nem teljesítmény bér van, és mindig kapsz pénzt akkor is ha nem csinálsz semmi! Várom válaszotokat!

    A stressz az, amikor üvöltve ébredsz fel, aztán rájössz, hogy nem is aludtál.

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz Never George #680 üzenetére

    Nem érted a probléma lényegét.
    Azt kifogásolják sokan, hogy a sikertelen ÜB után nem jár fixum, ha pedig tárgyalsz 20 emberrel és nem születik belőle szerződés, az mind üresjárat volt, amit neked senki nem fizet meg. Egy cégnél órára fizetnek, ezért ott ilyen nincs.

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz Never George #679 üzenetére

    2 hónap alatt 10%?
    Akkor nézd meg ezt: http://www.mtoptions.com/performance.cfm
    Oké, ez egy kockázatos játék, elismerem, de ha már nagyot akarunk mondani, akkor van sok más lehetőség is ("legálisan, és brutálisan", ahogy Te fogalmaztál).

    A másik kedvencem:
    http://10percentpermonth.com/Performance.html

    [ Szerkesztve ]

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • Never George

    csendes tag

    válasz Agyzuzo #682 üzenetére

    Azt a kurva a link amit adtál, közel szívrohamot okozott! :D
    Nem gyenge!
    Én azt mondom magyar viszonylatban, ha azt vesszük, (tudom kicsit gyenge példa de akkor is) ÉVi 6 %-ot kínál a bank, nekem a msáfél hónapra 10% több is mint elég! Szerintem már ez is brutális! Én nem vagyok nagyravágyó, megelégszem a kicsivel is, sőt szerintem ez nem is kicsi!

    De amit adtál linket, az kegyetlen :)

    Ha jól látom 10 napig ingyen kipróbáltahatod?
    Sajnos nem tudok angolul így nem nagyon tudok vele élni, de jó lehet!

    Amúgy értettem a probléma lényegét, de van egy cég, és az embere elmegy 30-40-50 ügyfélhez, és nincs eredmény, akkor abba kár pénzt ölnie! Meg aztán az ilyen tipusu munkáknál még csak be sem tudnád bizonyítani, hogy ott jártam abban a hónapban annál a 30 embernél! Az ilyen tipusu munkáknál szinte kivitelezhetetlen a fix bér! Azért ha 30 embernél 1-se jön be, ott már el kell gondolokozni az embernek, hogy valamit, lehet hogy rosszul csinál :)

    [ Szerkesztve ]

    A stressz az, amikor üvöltve ébredsz fel, aztán rájössz, hogy nem is aludtál.

  • DigitXT

    félisten

    válasz Never George #679 üzenetére

    befektetési lehetőségek egyikét sem fogadtad meg, és azóta sem tettél semmit
    Hát te kész vagy.:D Magad is kikövetkeztetted, hogy (még) nincs mit befektetnem, ezek után ilyet írsz: LOL.:DDD Egyébként meg marhára nem "fikázok napról napra": épp erre jártam, megakadt a szemem egy marhaságon (amit te írtál;]), és reagáltam rá, ennyi.:U De azért "gratulálok" a hozzáállásodhoz, ismét egy ember, akitől mégjobban rühellem a Brókernetet.:R Csak így tovább!;)

  • Never George

    csendes tag

    válasz DigitXT #684 üzenetére

    Ezt értem, de látod, te nem veszed észre!
    Pontosan az ilye emberekről írtam,!

    Nincs egy megveszekedett félretett pénze sem, de fikázod azt aki már befektette a pénzét! :D NA ez a nem semmi! Miután a legtöbbeknek 1-2 hónap alatt 10%-ot hozott, nekem meg ugye semmit, mert nincs mi.....
    A mi a jó istennek fikázol bárkit is? Milyen joggal ? :D A legtöbb "buta ember", mert ugye buta aki befektetnek a köcsög Bnet-nél :D már rég olyan anyagi biztosnággal élnek, vagy éppen már nem is dolgoznak, mire te felfogod, hogy itt miket írtunk mindannyian!

    Mint már írtam: Sok szerencsét!

    A stressz az, amikor üvöltve ébredsz fel, aztán rájössz, hogy nem is aludtál.

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz Never George #685 üzenetére

    Javaslom figyelmedbe Dale Carnegie "Sikerkalauz" c. könyvsorozatát (3 kötet).
    Szerintem a javadra válna ha elolvasnád, főleg az első részt, a "Hogyan bánjunk az emberekkel?" címűt.

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • Never George

    csendes tag

    válasz Agyzuzo #686 üzenetére

    Köszi, lehet elolvasom, bár nekem ilyen gondom nincs!

    Bár néha ezen el szoktam gondolkodni, hogy változom-e (rosszirányban) Mert az ember a börtönben ha akar ha nem, biztos változik! Mármint nem mint rab vagyok ott, hanem mint munkáltatási felügyelő :), de tény, hogy teljesen más ott, mint itthon! Az ember kényetelen agresszív állat lenni, néha nem könnyű leállni!

    A stressz az, amikor üvöltve ébredsz fel, aztán rájössz, hogy nem is aludtál.

  • DigitXT

    félisten

    válasz Never George #685 üzenetére

    Anno leírtam egy sztorit, és ahogy engem érintett. Ennyi. Ébresztő: ez a Brokernet - ki mit hallott róla? topik, nem egy börtön...:U Agyzuzo tanácsa meg még jól jöhet: talán még a leendő üzletkötéseidet is segítheti...:D (A stílus maga az ember.:DDD) Az meg, hogy konkrétan a személyemet támadod - már egy pár HSZ óta -, túl megy egy határon, de mint írtam, csak "gratulálni" tudok hozzá: idővel talán észreveszed magad...

  • Never George

    csendes tag

    válasz DigitXT #688 üzenetére

    Senkit sem támadok! Még a munkahelyemen is csak ritkán!
    A személyeddel, meg pláne nincs semmi bajom, effelől ne legyen kétséged sem! Kimondom: Sajnálom ha támadásnak vetted!

    Nem írtam sem csúnya jelzőket, talán ha írtam a legcsúnyább az volt, hogy "buta", de szerintem még ezt sem írtam!

    Neked is voltak megjegyzéseid, véleményeid magáról a nem is rólam, hanem inkább a BNet-ről, nekem meg voltak hozzászólások ezekre a hosszászólásokra :), na ezt jól leírtam!

    Azt hiszem semm gond sincs a stílusommal, már csak azért is mert 8 beszélgetésből 8 kötés, ami 100%, aminek örülök, bár még nem lett belőle egy életreszóló vagyon!
    Persze ez nem lesz mindig így, de kezdetnek nagyon jó!

    Mondok egy esetet! A sajátom: volt félretett pénzem! Relatíve sok! Vagy lakásvásárlás előtt álltam, vagy Befektetés előtt! Nehéz volt a 2 közül választani, hiszen ha befektetem, akkor nincs lakásra pénz, de hát nem sietek elvagyok én otthon is! A befektetést 3-4 évre tervezem, ami nem egy egetrengetően nagy idő!
    Ez még akkor volt, mikor még semmmi közöm nem volt a BNet-hez!
    Nem írok pontos számot, de X milliót fektettem be! 30% éves díj + 70% eseti kb!
    Azt mondta nekem egy Bróker bácsi, hogy mi lenne ha belépnék a rendszerbe én is ? Kérdeztem ,hogy ez miért lesz jó nekem ? Monda, hogy ha csak így ügyfélként befektetem, az jó nekem és neki is hiszen a jutaléka 750.000 Ft kb 1 óra alatt! De ha belépek, akkor ezt az üzletet megköthetem sajátmagamnak is! Így 30.000-be kerül Pesten a suli, de mivel megkötöm magammal az első üzletem így visszaugrik úgy 370.000 nekem, és neki is még 420.000 Ft kb!
    Tehát 30.000-be került, hogy kapjak még 370.000-et ami nem rossz! Plussz a legjobb barátaimnak is segítettem-segítettünk stb!
    Ezzel csak azt akartam mondani, hogy rossz üzletet szinte senki sem csinál, természetesen 3-4 év alatt lehet szarul zárni, de 15 év alatt szinte semmiképpen! Rosszul nem jár aki belép, rosszul nem jár aki befektet!
    Különben is, volt olyan, nálam is, hogy egy munkatársamnak is volt némi pénze, lejárt 1 életbiztosítása! ÉS berakta a Bankba lekötötte, hogy kamatozzon :)! És nem rögtön a BNet-et ajánlottam, hanem hogy sétáljon be a CIB-be, hallgassa meg amit a Pionner-ről mondanak neki és gondolkozzon el, hogy megéri-e évi 6% hozamra betenni évi 7-8%-os infláció mellett!
    Én nem vagyok az a gátlástalan , törtető, állandóan csak zavarkodó, idegeneket felhivogató porszívóúgynök, mint amikről te írsz, illetve nem csak te, hanem vagy 50-en! De megértem ezeket a hozzászólásokat is, csak mint írtam 100-szor, ne álltalánsítsunk!
    Gondolkodtam már, hogy ilyennek kéne lennem, biztos több pénzem lenne, csak nem visz rá a lélek! :)

    A stressz az, amikor üvöltve ébredsz fel, aztán rájössz, hogy nem is aludtál.

  • alexxxx

    csendes tag

    nagyon erdekes a forum..2napja kezdtem el olvasgatni..nekem is van kotodesem a bnethez.szerintem senkinek sem kotelezo ott dolgoznia..nincs odarakva a pisztoly,hogy lepj be vagy akar koss szerzodest veluk.az meg hogy mennyi penzt keresnek azok akik ott dolgoznak.............hat ez tenyleg tipikus magyar mentalitas.az hogyha a penzed folyoszamlan tartod a a bankban es ilyen olyan cimszoval lehuznak rolad x szazalakot az erdekes senkinek sem faj..akkor miert baj az ha egy elvegzett munka utan penzt kap a bnetes uzletkoto,tanacsado vagy tok mindegy a titulusa..az alap koncepcio az jo hogy takarekoskodj es ne ugy jhogy majd csak lesz valami,hanem probalj meg sporolni..

  • #64791808

    törölt tag

    válasz alexxxx #690 üzenetére

    Erről a nem kötelező ott dolgozni dologról azért tudnék mesélni egy jópofa kis történetet.

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz alexxxx #690 üzenetére

    "az alap koncepcio az jo hogy takarekoskodj"
    Ez az, amivel maximálisan egyet is értek. A "hova" már más kérdés. :)

    Bár jobb hozzáállás, mint a bankok állandó "vegyél fel hitelt" reklámhadjáratai. :D

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • Vamp

    senior tag

    Sokan itt elég komoly tévedésekbe estek.
    A Brokernet nem fogja megoldani senkinek sem az életét. Senkit nem fog felvilágosítani a pénzügyi megoldásokról, azt az iskolának kellene megtennie, sokkal előbb, és bővebben, mint ahogy most teszik (kvázi sehogy).
    A Brokernet képtelen arra, hogy lefedje a teljes hazai portfóliókínálatot. Ez egyrészt nem is célja, mivel aránytalanul sok időt kellene ráfordítani. A másik, hogy a hazai befektetési lehetőségek között típuson belül nincsen akkora különbség, hogy a pénzügyekben otthon mozgó embernek szüksége legyen a Bnet szolgáltatásaira döntéséhez. Miért? Aki ért a pénzügyekhez, az képes számára racionális döntést hozni, aki pedig nem, az nem a Bnettől fogja megtanulni a pénzügyek alapjait! Őneki csak felkínálják a "számára legjobbnak mondott" ajánlatot, ami - ki tudja ugye - lehet nem is a legjobb, csak a Bnetnek jobban megéri. Ha viszont nem értesz a pénzügyekhez, mégis mi alapján fogod eldönteni hogy az ajánlat számodra a legmegfelelőbb? Nagy csúsztatások vannak itt, a lényeg hogy a cégnek megérje.

    Az MLM rendszerről. Szép és jó, hogy mondtátok, itt nem az a lényeg, de én mégis azt mondanám, az egésznek ez a lényege. Ha belegondoltok, ti kerestek X pénzt, aminek megkapjátok Y részét. Hova megy a többi, tehát az X-Y? Eloszlik a "felettetek" állók között. Tehát, te kerestél 100%-nyi pénzt, abból megkapsz 10%-ot, a többi 90%, amiért ugye te dolgoztál meg, az megy a felsőbb szintekre, szintarányosan. Ez az MLM buktatója. Ahhoz hogy feljebb juss, és ezt racionális időn belül szeretnéd elérni, új embereket kell tenned magad alá, akik "keresik neked" a pénzt. Aki csak a termékeladással foglalkozik, az vagy nagyon rafinált, és dörzsölt, hogy pusztán abból meg tud élni, vagy előbb-utóbb szépen kidobja magából a rendszer, mivel a felette állók érdeke, hogy az alatta álló új embereket juttasson be a rendszerbe, a "hosszú távú passzív jövedelmet" megelőlegezendő. Hangsúlyozom, ez nem a Bnet "hibája", ez egyszerűen az MLM, mint értékesítési forma felépítéséből adódik. Ne mondjon tehát senki sem ilyet, hogy nem kötelező dolgozni. Egy f*szt nem. Erre épül az egész!

    Engem is megkerestek tőlük, egy volt évfolyamtársam személyében. Elmondott csomó mindent, kvázi össze-vissza, így, ennyi és ennyi pénzt lehet keresni, és ez milyen jó, meg hasznos, meg ilyenek. Mondtam neki, én szépen megvárom Teveled mi történik majd a cég berkein belül, aztán beszélhetünk másról is. De hogy menjek el ehhez meg ehhez a fószerhez, ő majd elmondja. Mondtam neki, hidd el, ha neked tudtam nemet mondani, a csávónak is szemrebbenés nélkül tudok majd, ez nekem időben nem éri meg. Jah igen, 30 ezer forint lehet nem nagy pénz, de el tudnám költeni sokkal értelmesebb dologra is. Aki a pénzügyekben jártasságot szeretne, minimum 1000 más módon megszerezheti azt, ingyen is. Marketingfogásokat talán, kereskedői vénát viszont senki nem fog neked adni, ha alapvetően semmi érzéked a kereskedéshez. Ez tény.

    Végül a gyerek fél éven belül, egy 2 millió forintos, abból számára 200E-t hozó szerződés után abbahagyta. Már kezdtem azt hinni, tényleg igaza volt, a dolog működőképes, erre befejezi. "Elfogytak az ügyfelek, egy idő után mindenki feléli a kapcsolati körét". Jah mondom. Tehát kötöttél egy 2 millás szerződést (valami rokonnál), aztán abbahagyod. Tehát SZERENCSÉD volt! (Emberek, ki bízná a pénzét egy KEZDŐ "pénzügyi szakemberre?"). Hát mondtam neki, ezzel mindent elmondtál a rendszerről. A csúcson kell kiszállni, ugye?

    Egy másik sztori. Felejtsétek el azt, amit nektek a vezetők mondanak. Meg a csilivili S merciket, meg a f*szomat. Egy ismerősöm havi 20 milliókat keres könyveléssel. Bécsből hozza haza az autókat, itthon pedig kb. nullszalldóval eladja. Történt egyszer, hogy elmentek a barátjával egy Bnetes előadásra, mert az egyik előadó kinézte magának a Mercijét, hogy megveszi. A csávóra rá lehet ismerni, állandóan hangoztatja, hogy: "Tudják mennyi pénzem van, emberek? HORROR!". Egy S Mercire (fogalmam sincs milyenre, azt tudom hogy 18 m-ért kínálta az ismerősöm) fájt a foga. Részletre vette meg tőle az autót, de úgy, hogy átiratásra még a gyerektől kért kölcsön, és 5 milliót fizetett előlegbe. Hozzáteszem, 3 év alatt fizeti ki neki az autót...

    Ezek után be akartunk ülni, valamelyik előadására, és amikor felteszi a kérdést: "Tudják mennyi pénzem van?" akkor így válaszoltunk volna neki: "Igen b*zmeg, pontosan tudjuk, 5 millió forintod van".

    Bár nem kis pénzekről van így sem szó, azért gondoljatok bele, nagyságrendekkel többet néznétek ki belőlük a puccos kocsijuk meg a megjelenésük miatt. És ez az oltás része az egésznek.

  • #64791808

    törölt tag

    válasz Vamp #694 üzenetére

    Én egy picit más oldalról közelítettem, de pontosan ugyanoda jutottam, ahová Te. Konkrétan:

    Tehát van ilyen, hogy biológia, és biológiai logika. Ez azt diktálja, hogy magunkat szeretjük, meg családunkat is szeretjük, aztán van egy-két fajtatárs, akit szeretünk, az összes többi nem érdekes, sőt, adott esetben dögöljön meg. Tehát az "akarok-e jót tenni embertársammal" kérdésre - bármennyire is mást akar bárki - egyértelmű NEM a válasz. Na most ha ezt a tényt beillesztjük a BNet-es témakörbe, akkor a kérdés úgy módosul, hogy "akarhat-e nekünk bárki pénzügyi értelemben jót"? Nem. Esetleg úgy, hogy magának jó, és mellékesen nekünk sem rossz. Ezt hívjuk üzletnek.

    Az üzletkötésnek (cserének) az alábbi fajtái vannak:

    1., Bűnözői csere (ellenérték nélküli) 1 0
    2., Részleges csere (az ellenérték kevesebb) 1 <1
    3., Tisztességes csere (arányos ellenérték) 1 1
    4., Bőséges csere (az ellenérték több) 1 >1

    A BNet minden téren a negyedik kategóriát kínálja. Hogyan? Először is, minden üzletkötés 30%-ban gazdasági kérdés, 70%-ban érzelmi kérdés. Ez utóbbit felhasználva próbálják az ügyfelet meggyőzni, hogy ez neki jó. Jobb, mintha máshoz menne, tehát nem pusztán tisztességes üzletkötést, hanem egyenesen bőségeset kínálnak. Első kérdésem: ezt ki hiszi el?

    A következő téma a pénzügyi piac ismerete. Ez két részből áll. Az első, hogy ehhez oskolát kell végezni, aki nem ért a gazdasághoz, az ne fektessen be, én sem kezdek el fémipari esztergát tervezni, mert nem értek hozzá. Ezt a tudást pedig főiskolán és egyetemen kívül máshol nem lehet megszerezni. Komplex tudásról beszélek, tehát meg lehet tanulni könyvelni, sőt, valaki tervezői szinten tisztába lehet a kétszintű bankrendszer monetáris lehetőségeiről, mi több, irányíthat zseniálisan céget, attól még komplexen nem látja a folyamatokat, és nem fogja átlátni, melyik befektetés lesz neki az ideális. A BNet üzletkötő mind gazdasági főiskolát, de inkább egyetemet végeztek? Nem, jó részük nem, még nagyobb részük egyetemista és annyira nyomorultul él, hogy ebben a kis plusz pénzben bízik. Hogyan akarják ők nekem elmesélni, hogy hová tegyem a pénzemet? Hová akarnak ők tárgyalni, mikor a "százmillió forint" elhangzása után olyan zavarban lesznek, hogy majd bepisilnek? Mit tud nekem mondani az az üzletkötő, akit mikor félbeszakítok, hogy köszi, ezt ugorjuk, mert ezt tudom, akkor közli, hogy neki mindent el kell mondania, és különben is, nem tudja végigmondtani, ha kihagy egy részt? Mit tárgyaljak egy olyan emberrel, akitől megkérdezem: hallott már a mi cégünkről? Mi is pénzügyi területen dolgozunk! Majd ő válaszolja, hogy igen, persze, hogyne ismerné a mi cégünket, remek portfóliókat kínálunk, és azt mondják, jó pénzügyi szakembereink vannak! Igen mondom, ez így igaz, faipari gépeket árulunk...

    De ez csak az első dolog, és szerintem nem ez a fő gond. A fő gond az, hogy ha valaki teljes egészében tisztában van minden szükséges közgazdasági elemmel, és magabiztos tudás alapján választana befektetést, az is elcsúszhat, és el is csúszik. Most jön a lényeg: Magyarország kis ország, a spekulánsok országa. Itt egy befektetés hozama és kimenetele nem attól függ, hogy milyen gazdasági események fognak történni, egyáltalán nem. Csakis attól, hogy az ebben nagy tőkével érdekelt embereknek mi az érdekük, és a kezük meddig ér el. Tehát NEM gazdasági, hanem kapcsolati információ fog dönteni a kérdésekben! Tehát ott a BNet-es emberke, és mondja nekem, mi lenne a legmegfelelőbb befektetés. Ő akkor tisztában van a gazdasági kérdésekkel, plusz tudja az ilyen információkat? Ha nem, akkor hogy akar ő nekem tanácsot adni? Ha igen, akkor mért árulná el nekem, amikor ő is kereshetne rajta? Ne vicceljünk egymással.

    Az MLM-ről: minden MLM rendszer buktatója, hogy megpróbál nem annak látszani. Ha nyíltan felvállalná a BNet, hogy az, akkor fele ennyi üzletkötője, vagyis házalója lenne, és nem utálná senki. Így viszont, hogy eltitkolja, elég sok ember ellenszenvét váltja ki, utálni fogják, okkal vagy ok nélkül, de nem lesznek ügyfelek. Az üzletkötők nagy része - mint írtam, fele, de akár több - úgy is ott maradna a cégnél, vagy odamenne, ugyanis őket kivétel nélkül a bizonyos 70%-os érzelmi faktor győzte meg. De nem, ők inkább erőszakoskodnak, és álljon itt az én történetem:

    Egy volt munkáltatóm, és jó ismerősöm felhívott, hogy megadta egy cégnek az elérhetőségeimet, jó befektetéseik vannak, és jó üzletkötőket keresnek. Én ebben élek, kereskedő családból származom, mondom hajrá, hallgassuk meg őket, az információ nem mérgező. Felhívtam a megadott telefonszámot, ahol üdvözölt egy úriember, elmondta a részleteket, pénzügyi cég, nagy múlttal, üzletkötői feladatkör, stb. Itt volt az első gyanús pont: nem mondott cégnevet, sőt, kínosan kerülte azt. Átugrottam a témán, megbeszéltünk egy időpontot, és ő egy kávézóban akart velem találkozni. Itt mondtam azt: ácsi. Álljunk csak meg egy ásónyomra. Nem tudhatom a cég nevét, és egy állásinterjút - amire kikötötte, hogy üzleti megjelenés szükséges - egy kávézóban akar lebonyolítani? Nagy nehezen áttettük a találkozót a céghez, melynek a nevét még mindig nem tudtam. A telefon letétele után már kerestem is a címet, Brókernet. Itt már eldöntöttem: meg egy nagy lóf*szt. Visszahívtam az urat, hogy utánanéztem, Önök a Brókernet, és emígyen nem tartok igényt az állásra, tisztelettel lemondom az állásinterjút. Aki ismer, tudhatja, hogy nem szoktam ilyen esetben bunkó lenni, tárgyilagosan, de illedelmesen fejezem ki magam, ez esetben is így tettem, de az úr megkérdezte: mi az oka ennek. Erre kifejtettem, hogy ez az én döntésem, úgy gondolom, nem tartozom magyarázattal. A dolog itt vett egy fordulatot: a fickó felemelte a hangját, és közölte, azonnal mondjam meg, mitől változott meg az álláspontom! Mondom azért, mert a környezetemben sok a negatív tapasztalat Önökkel, és nem vagyok meggyőződve arról, hogy az állás nekem való. És ki az a közvetlen környezet? Baráti kör, elég sok embert ismerek. Erre mondta, hogy ők bizonyára rosszul végezték a munkájukat, és azért szálltak ki. Itt visszaváltott nyájas hangnemre: menjek be, beszéljünk személyesen, meg fogom látni, hogy... itt közbevágtam, hogy a "nem tartok igényt az állásra" melyik részét nem értette? Itt újra üvölteni kezdett, és követelte, hogy mondjam meg, kik mondtak rosszat a cégről (!), mondom, ezt Ön sem gondolja komolyan, mondta, hogy de igen, és meg is fogom mondani... itt elszakadt a cérna, megkérdeztem, mit képzel magáról, ki maga, hogy én neveket fogok mondani csak azért, mert Ön azt követeli? Erre közölte, hogy majd megtudom, úgyis megvan a címem, eljön az idő, hogy én fogom kérni, hadd mondhassam el a neveket (!). Itt elköszöntem, erre jött a "ne rakd le te kis geci köcsögláda, ne rakd le, mert nagyon megbánod!". Piros gomb...

    Egy ilyen fenyegetés után higgyem el, hogy ez egy becsületes cég, megéri itt dolgozni, és én látom rosszul a dolgokat...? Ne vicceljünk. A Brókernet tipikusan az a cég, amelyik egész egyszerűen meglovagolja a lakosság pénzügyi téren jelentkező mérhetetlen tudatlanságát, alapoz az emberek anyagi eredetű elkeseredettségére és ezáltal hiszékenységére, legyen szó ügyfélről van üzletkötőről. A Mercedesek a látszat miatt vannak, igen, én is jártam a BNet parkolójában. Na akkor a rendszámokat is tessék megnézni (még nem uniós rendszámok), meg tessék beazonosítani a külső jegyek alapján, hogy melyik facelift-ről van szó, meg mennyire kopott a bőrülés, meg a kormány... Mercedes? 3 milláért lehet S mercit venni, másfél milláért 7-es Bömbit veszek. Persze, 400 ezer kilométerrel, de BMW! Úgyhogy azt ne higgye senki, hogy ez egy mekkora biznisz. Persze, kereset-kiegészítésnek jó, azzal együtt, hogy a lelkedet eladod minden fillérért, és odafenn szépen tejel, 100 ember jól megél belőle. Hol a probléma? A lakosság iskolázottságában. A lakosság nagy része túl buta ahhoz, hogy meggyőzzék: add a pénzed, majd mi intézzük, egy kisebb hányada túl okos ugyanehhez, marad egy szűk, hiszékeny, félművelt réteg, aki beveszi a cumit.

    Hogy nem bukik meg a cég? Úgy, hogy általában semmivel, vagy csak egy picikét rövidítik meg az ügyfelet. Ha én önként kötök egy üzletet, és elvesznek tőlem 30 ezer forintot, és kiderül, hogy egyedül az én hibámból, akkor én sem reklámozom, hogy mekkora nagy ökör voltam. Ez az önigazolás tézise, és ez a valódi kulcsa a működésnek. El kell hitetni az emberekkel, hogy nyerni fognak a bolton, ugyanakkor nem szabad sokat kivenni a zsebükből, és akkor még örülni is fognak, hogy csak kicsit b*szták át őket. De nem kell aggódni a kedves BNet-es kollégáknak, nekem már nem biztos, hogy lesz kinek gyalugépet eladnom, mert tönkreteszik a faipart Magyarországon, de buta ember mindig lesz, éljen soká a Brókernet!

  • g@bo

    nagyúr

    Cerebellum, Vamp. Isten fizesse meg az írásotok. Alázzatok még. :DD

  • Never George

    csendes tag

    válasz #64791808 #695 üzenetére

    Megmondom őszintén én sajnállak! Elég boldogtalan ember lehetsz! Már ezt a hozzászólásodból vettem le! Lehet, hogy rosszul!

    Idézet: "Tehát az "akarok-e jót tenni embertársammal" kérdésre - bármennyire is mást akar bárki - egyértelmű NEM a válasz. Na most ha ezt a tényt beillesztjük a BNet-es témakörbe, akkor a kérdés úgy módosul, hogy "akarhat-e nekünk bárki pénzügyi értelemben jót"? Nem."

    1,: EZ EGY VICC!
    2,: NE MAGADBÓL INDULJ KI, MÁR TUDJUK MILYEN VAGY!

    Mondok 1 példát, magammal kapcsolatban!
    Volt egy kedves ismerősöm! Max haveri szinten van! Egy fiatalos hölgy, van férje, és 2 gyereke! a 2 gyerek sajnos sokat betegeskedik, a gyógyszer elég sokba kerül stb!
    De volt félretett pénzük 500k ! havi megtakarításuk nem, mert hónapról hónapra 0 Ft -ra jönnek ki, szla pont elég! de van az a bizonyos 500k!
    Kötöttem velük egy 1 összegű szerződést! (mivel más náluk nem jöhetet szóba)

    500k a bankba évi 6 % ami 10. év múlva: 250.000 Ft haszonnal zár: -kamatadó, minusz infláció, -kezelési költség, -kártyadíj: 200.000 Ft többlet összeggel zár majd 10 év múlva!
    BNET: évi 12% 610.000 Ft többlettel, 20%-os kamatadó nincs
    BNET: évi 20% 1.290.000 Ft többlettel, 20%-os kamatadó nincs
    És úgy számolhatunk 12%-kal, hogy pl India, az elmúlt 5 évben, minden évben 40% körül eredménnyel zárt! Ki sem merem számolni :), hogy akkor mi lenne a vége!

    És hogy mi a lényeg ebben? Az barátom, hogy szimplán segíteni mentem oda! SEMMI MÁSÉRT! és nem a legjobb haverom, max a kersztnevét tudom a csajnak! Hogy mennyit kerestem a csaj kötésén? 7 egységet (mivel egyösszegű kötés, nem tőkefelépítés), ami úgy 4.500 Ft amit viszont elköltöttem benzinre, hogy odamenjek 3-szor! :) (Venyimre)

    1.: Sokkal-sokkal-sokkal jobban jár, mint a bankba!
    2.: Örül, nagyon örül, öröm ránézni, nekem szimplán örül a szívem, hogy segítettem neki!
    3.: Kerestem rajta valamit? semmit! semmit! semmit! semmit! Talán 1000 Ft-ot buktam is a benzin miatt :) Egyszerű lehetőség mellett anyagi boztonságot szeretnék neki szerezni!

    Ismétlem, hogy ez emberek nem segyítenek a másikon? Hát mint kiderült te nem! Csak ne magadból indulj ki!

    A stressz az, amikor üvöltve ébredsz fel, aztán rájössz, hogy nem is aludtál.

  • Never George

    csendes tag

    válasz #64791808 #695 üzenetére

    Én a zelső hozzászólásomat, az első egy tizedére válaszoltam!

    A többi részben nagyrészt igazad volt! Van!
    A Bnet legtöbb embere, nem egyetemista! Nincs diplomájuk és nem is lesz! (a legtöbbnek)

    Ellenben ez megváltozik teljesen! Ugyanis 2 hónap mólva alkalmazzák azt a megszorítsát, nevezzük annak, hogy már csak diplomás (minimum főiskolás emberkék jelentkezhetnek) és azok is már sokkal nehezebben! már nem 30.000 Ft lesz a belépő, hanem 150.000 Ft + utazás + ellátás stb!
    És nem egy nagy BÁZIS szemináriumi képzés után lesznek brókerek, hanem 1 hónapos koplett oktatáson! Mégmielőtt mindanád, (mert tudom mit mondanál és ebben is igazad van) 1 hónapos oktatás még ha kőkeményis, akkor sem ér fel, mondjuk egy 5 éves egyetemmel! Mondjuk az egyetemen, nem csak arra az egyre összpontosítanak iylenkor, hanem van mellettük 20 msáik óra, ami nem is oda tartozna! (mindegy)

    A másik amiben igazad volt, amikor az üzletkötő ismerte a ti cégeteket, és közben faipari gépeket forgalmaztok! :) Sajnos az egy patkány Brükernetes volt! Mindenhol van férgese! Megmondom őszintén, már többször utaltam a munkahelyemre (börtön) Aki nálam hazudik azt pofámverem! Ez az egyik amit nem tűrök, én a helyedben széttéptem volna, de ez én vagyok! :) Tény hogy egy nagy barom lehetett akivel beszéltél!

    Az MLM-ről: minden MLM rendszer buktatója, hogy megpróbál nem annak látszani...
    Ha nyíltan felvállalná a BNet....

    Képzeld el felvállja! Ugyanis az összes oktatkáson, az elsőn is, ahol még nem kötelezted el magad, ott is felállhatsz és hazamehetsz, azzal kezdik, hogy MLM rendszer! És akármilyen szarnak is tartják az emberek, vagy 30 országban virágzik az MLM rendszer! Itthon is! Nekem herótom van az MLM rendszerből, gondolom neked is!
    Amikor pekopog hozzánk egy AMWAY-es, vagy AVON-os, hogy ez nekem nagyon jó és kell és csak 36.000 Ft /hó! Rendszerint rájuk rúgom az ajtót, ha mákja van nem állt túl közel!
    Sok mindenben igazad volt, de az MLM részben semmiképp (mert egyrészt tény, és nem is titkolja el), sem pedig abban, hogy az emberek nem segytenek önzetlenül senkinek! (sajnos kevesen vagyunk ilyenek, de még vagyunk)

    A stressz az, amikor üvöltve ébredsz fel, aztán rájössz, hogy nem is aludtál.

  • #64791808

    törölt tag

    válasz Never George #698 üzenetére

    Na most először is tartsd meg a sajnálatodat magadnak. Másodszor pedig érdemben nem fogok veled vitázni. Majd ha megismersz például más írásjeleket a felkiáltójelen kívül, akkor majd újból beszélünk.

    Illetve tudod mit? Játsszuk le most! Nos, amit az elején a biológiai logikáról írtam, az nem jellem kérdése, vagy akarat függvénye, hanem tény. Az, hogy te nem akarod, hogy így legyen, a te bajod. Ha te önzetlen felebaráti szeretetből saját magaddal szemben anyagi előnyben részesítenél egy idegent, akkor szóljál már légy szíves, odaállnék az ablakod alá, mikor lapátolod kifelé a pénzt. A "tudjuk milyen vagy" először is a legjobb esetben is csak "van valami halvány elképzelésünk arról, milyen lehetsz", és bármennyire a személyiségem degradálására akarod használni az érvelésedben, nem jelent semmit. Még ha rájöttél, hol a caps-lock, akkor sem. Egyébként mi ez a királyi többes? A BNet vezérkar ott jegyzetel mögötted? Vagy azért írsz többes számban, hogy érveléstechnikailag azt a látszatot keltsd, hogy az én véleményem egyedi, de a tiéd mögött több ember áll? :)

    A te félmilládra lehet, hogy 6% kamatod ad a bank, bár én javaslom, hogy válts bankot. Azt tudom, hogy a mi befektetéseink évi 34-38%-ot hoznak, nem kívánom megadni, mekkora összeg, és milyen banknál. Számolunk még? Összehasonlítottál egy befektetési kondíciót egy folyószámla kamat-kondícióval, ez kb annyit jelent, hogy összehasonlítod a VW Golfot és a Mercedes E-Klasse-t, és kihúzott mellkassal lobogtatod, hogy utóbbi a jobb! Nagyon ügyes vagy, büszke vagyok rád, csak máskor ne írj számokat, ha nem vagy tájékozott. Egyébiránt egy megtérülési ráta számításnál hogy jön a képbe az, hogy az illető egy neked haveri szinten lévő férjezett, két beteg gyerekkel ellátott nő? Effektíve: kit érdekel?

    "Az barátom" - írod te. Egyrészt a kettő közé vessző, másrészt meg barátja neked a kaszás halál. Segíteni mentél oda? Tehát neked ebből egy fillér hasznod nem volt, a saját költségeden mentél el hozzájuk, és egyetlen forint jutalékot sem kaptál utánuk, és az üzletkötéseid kumulált mérőszámába sem számított be, ugye? Ha bármelyik ezek közül nem igaz, akkor egészen konkrétan hazudtál, igenis anyagi érdeked fűződött hozzá.

    Sokkal jobban jár, mint a bankban? Mit jelent az, hogy mint a bankban? A te olvasatodban azt, hogy mint ha folyószámlán tartaná, vagy lekötné. Jó, ha tudod, hogy egy bank ennél lényegesen többet nyújt. 500 ezer forintra is elérhetőek 20% feletti hozamú, nem túl nagy rizikójú befektetések. Annyi történt, hogy te vagy előre megfontoltan, vagy a tudatlanságodból kifolyólag ezt elfelejtetted velük közölni, és imígyen a BNet 12%-át tekintve jelentős összegektől estek el.

    Örül a szíved, hogy segíthettél neki? Mi ez, misén vagyunk, vagy ezt mért írtad le? A BNet egy gazdasági szervezet, ahol a számok beszélnek. Hol érdekel engem, hogy te minek örülsz? Kerestél-e rajta valamit? Az üzletkötéseid számában biztosan benne van. Egyébként, ha pedig egy félmillás szerződésnél te ezer forintot keresel, akkor ez elég szar üzlet, azt ne mondd, hogy 100.000 forint megkereséséhez 50.000.000 forint összértékben kell szerződést kötnöd, mert akkor nem is írok tovább, inkább beveszek valamit röhögés ellen :)

    Az emberek nem segítenek egymáson? Te, ha kell 2000 forint, adok kölcsön. Ha 20 kell, az sem komoly összeg, írunk róla papírt két tanúval, és rendben van. 200.000 forint komoly összeg, és pisztollyal a számban fontolnám meg először, hogy kölcsön adjak-e idegennek. Tehát nem, az emberek nem segítenek egymáson, maximum nem ártanak, vagy a segítséggel ők is jól járnak, elég, ha csak kicsit. Önzetlen segítség csak családon belül illetve szoros barátság esetén létezik. Az összes többi az üzlet. Kivétel persze a hit gyülekezete, de értelmes emberekről volt szó.
    A többiben nagyrészt igazam van? Tudom. A BNet legtöbb embere elkeseredetten vágyik egy kis plusz pénz után, és az orra előtt túl ügyesen húzták el a mézes madzagot ahhoz, hogy kihagyja ezt a lehetőséget. Megszorítás? Először is szeretném látni. Diplomás? Diploma a szombathelyi Berzsenyi Dániel Főiskolán szerzett büfé-ruhatár szakos papír is, és nem igazán vagyunk vele előrébb. Akinek jó diplomája van, és ért a szakmához, az nem fog a BNet-hez menni dolgozni.

    150.000 forint, és komplett oktatás? Kezd hasonlítani a szcientológiára, ott is te fizetsz azért, hogy átmossák az agyadat. Az MLM-ről egyébként sehol nem írtam, hogy az emberek szarnak tartják, nem. Az értelmes ember tartja szarnak, a világ nagy részét még mindig meg lehet arról győzni, hogy ez egy hatalmas, zseniális dolog. Leírtam előző hsz-em végén: mindig lesz buta ember, aki az egészet beszopja, így a BNet is örökké él majd. Igen, örömmel konstatálom, hogy te is ezen a véleményen vagy, és briliáns módon gyakorolsz önkritikát azáltal, hogy te is a neves csapat oszlopos tagja vagy.
    Az MLM-et illetően valóban tévedtem. Alábecsültem az emberek butaságát, azt hittem, hogy a mocsok derékig ér, pedig már közben nyakig. Egyébként így újragondolva nem csodálkozom. A hitel annak idején egy üzleti koncepció megvalósításához adott pénzügyi fedezet volt. Egy ideje már az emberek a mindennapi életük során is használják, lakás vesznek belőle. Aztán egyre kisebb dolgokat is hitelre vesznek, kocsi, televízió, és van, aki egy 50 ezer forintos fényképezőgépet is hitelre vesz. Csakhogy már elértünk a következő fokozathoz: egyre több ember már a hitel törlesztő részletét sem képes fizetni. Ilyen körülmények között nyugodtan lehet gátlástalanabb a BNet is, a homlokára is írhatja, hogy „iszonyú nagyot hazudunk, de akár pénzt is kaphatsz!”, lesznek ügyfelek. Az önzetlen segítséggel kapcsolatban pedig én felvállalom, hogy üzleti szemléletű vagyok, és nem álszenteskedem. De hogy én is hozzak a baráti körből ellenpéldát: egy lány ismerősömmel beszélgetvén múltkor, észrevettem, hogy szomorkás, és a „mi a baj” kérdésemre az alábbi rövid történetet mesélte el: a barátja segítséget kért tőle, először 30 ezret, aztán 50-et, aztán 80-at, aztán azt nem adta meg, de kellett még 70, és így tovább. Jelenleg a srác eltűnt, és 800 ezer forinttal tartozik a csajnak.

    Erre azt mondod, hogy jócskán van különbség a te sztorid és az enyém között? Szerintem is. Az én történetemben az alany a sajátjából adott. Mert ugye ne felejtsük el, hogy te úgy segítettél, hogy NEM a sajátodból adtál. Jaaaa kolléga, hát más pénzét én is szívesen eljótékonykodom, és veszek rajta megbecsülést, ha magamnak nem adhatom :)
    Úgyhogy akármennyire is szeretnéd, bármekkora érzelmi töltettel írsz róla, mindegy milyen erős vágyad: a kanál bizony nem hajlik. Csak te úgy látod. Egyébként pedig sikeres üzletkötéseket kívánok, te minél több embert szédítesz meg, nekem arányaiban annál több pénzem lesz a többi emberhez képest. Tehát hajrá, bátran merem ezt mondani. Egy szint fölé ugyanis soha nem fogtok jutni. Hál’istennek.

  • Never George

    csendes tag

    válasz #64791808 #699 üzenetére

    Én sem akarok vitázni :

    Mint írtam, és már egyre többen vagyunk, tudjuk milyen ember vagy , ennyi !

    A stressz az, amikor üvöltve ébredsz fel, aztán rájössz, hogy nem is aludtál.

Aktív témák