Aktív témák

  • voltugyfel

    újonc

    Olyan embert szeretnétek hallani, aki tényleg a saját bőrén tapasztalt, akkor parancsoljatok: én aztán , voltam itt dolgozó , befektető, sőt, még hitelt is próbáltam rajtuk keresztül-hál isten idejében rájöttem a manipulatív átverésre,

    ugyanis elmesélném h Evelin is tudja-aki mellesleg az oktatásban még nem tart itt,
    h úgynevezett, halasztott tőketörlesztésű hitelt ajánlott, a saját szakmai vezetőm, ami, csak akkor köthető, amikor egyidejűleg elindítasz vele egy befektetést-,

    egy bankbrokeres-barátom nyitotta fel a szemem, azt már a szakmai vezetőm, véletlenül elfelejtette közölni, h 10 év tőketörlesztés után, hiába fizetem vissza egyösszegbe a tőkét, még 10 évig kell a kamatokat fizetnem-sőt még felhívta a figyelmem h minnél előbb kifizetem, annál előbb lemegy a gond.-rendes nem?

    Emellett a bankban az is kiderült, h nem kellett azonnal, a befektetés, csak a forint alapú hiteleknél, az enyím deviza alap lett volna-és h mindezt miért tette-h könnyű a válasz, ilyen hitelt ajánla, mert itt köttethet befektetést, ami után jutalék jár neki is, a befektetésre.

    örök hálám üldözi, bankbrokeres-tisztességes barátomat, (aki mára már nem az, mármint elment a cégtől), h időben felnyitotta a szemem, remélem így már érthetőbb, amiket nemrég leírtam-

    Egyetlen hozzáfűzni valóm van, ehhez a munkához, gyomor kell, és egy tisztességes ember sem tudja űzni, nem véletlen kell a közvetlen környezetre rámenni-feltételezik h ott megvan a bizalom, és gyakorlatilag nem világosítanak fel arról h hazudsz-úgy vered át őket h nem is tuszd róla,

    Ja, és azon is gondolkodjatok el h ha nem kötelezitek el magatokat 20 évig a céghez, és kiléptek-ki fogja az ügyfeleitek alapjait váltogati h jól járjon-elárulom senki és persze hiába nem dolgozol már ott téged fognak az ismerőseid elküldeni a fenébe h nem kezeld a pénzüket- és akkor bizony lehet bukni, nem is kicsit
    Mindenkinek annyi volt az oktatásokon a válasza a kérdéseimre- fordulj a szakmai vezetődhöz

    Ja ahhoz aki a végén így átver-ja és mellesleg évek óta ismertem-csak ezért vágtam bele mert ő ajánlotta, nem véletlen mondom ehhez egy jellem kell h valaki ebből akarjon megélni, nem sok esély van rá h a húsosfazék közelébe engedjenek-azok a helyek már rég foglaltak

Aktív témák