Keresés

Aktív témák

  • Papa-Georgo

    senior tag

    válasz voltugyfel #67 üzenetére

    ''egy bankbrokeres-barátom nyitotta fel a szemem, azt már a szakmai vezetőm, véletlenül elfelejtette közölni, h 10 év tőketörlesztés után, hiába fizetem vissza egyösszegbe a tőkét, még 10 évig kell a kamatokat fizetnem-sőt még felhívta a figyelmem h minnél előbb kifizetem, annál előbb lemegy a gond.-rendes nem?''

    Őőő..itt kicsit vitába szállnék veled. Ugyanis, ha te már egy összegben rendezted a tőkerészed halasztott hitelnél, akkor utánna te még fizetsz egy 4% ''büntető kamatot'' amiért idő elött visszafizetted a pénzedet :D jó, nem? :DD

    De ezek után te MÁR SEMMIT nem fizetsz. UGYANIS, mivel kifizetted a tőkerészed, nincs mire fizetned kamatot, szóval ez teljesen hülyeség, hogy utánna te még kamatot fizetsz továbbra is. Ami kamat felmerülhet, az mondom, ez a 4%-os büntető kamat, de ennyi. Ha 10. évben te tudod rendeznbi tőkerészedet, akkor hitelnek ott VÉGE van. és kész passz slussz.....nem tudom ki mirúől beszélt neked még.

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

Aktív témák