Új hozzászólás Aktív témák

  • ahalal

    csendes tag

    válasz riolobo #579 üzenetére

    viszont időnként mintha ugrana egyet-egyet a kép.Például mikor játékból visszalépek asztalra,néha játék menüjében.Érdekes,hogy pl ha filmet nézek nem csinálja egyáltalán,meg ténylegesen játék közben sem. Szóval nem túl gyakori a jelenség,és azt se mondanám,hogy nagyon zavaró lenne de azért bizergálja a búrám,hogy mégis miért csinálja.Vista x32-vel tolom,9.6-os driverrel,a kártya nincs húzva.Valami ötlet?

    Ja. Én is most vettem egyet, és nálam is előjött ugyanez a hiba. Windows 7 rc1, 64bit, 9.6-os driver. Utánaolvastam, és nem egyedi probléma, több fórumot is találtam róla, elég sok embernek jött elő a gond ugyanezzel a kártyával. A PowerColor Radeon HD 4870 PCS+ 1GB PCIe is blinking at me. fórumban írnak a megoldásról: vissza kell venni a 925-ös gyári memória overclockot 900-ra. Valami bios frissítést is emlegettek (ami szintén így "oldja meg"), ennek nem kerestem utána, simán CCC-ben visszaállítottam, és nekem is megjavult. (Legalábbis 1 órás használat alatt nem jött elő, pedig korábban majd mindenre villant egyet a kép.)

Új hozzászólás Aktív témák