Új hozzászólás Aktív témák

  • LamaCube

    addikt

    Nekiláttam a driver cserének.Persze előtte toltam egy visszaállítási pontot.(hála az eszemnek)
    ATI uninstal all-elindítva letörölve.Ott megkérdezte,hogy a szoftvert törölje-e?(igent nyomtam rá)
    A másik lehetőség valami hardveres dolog volt ami nem ajánlott.Így azt nem töröltem.
    Ezek után kitöröltem a C-ből az ATI mappákat.A program files mappából is.
    Újraindítottam a gépet és betöltötte a windowst,majd amikor az "új hardver ikonja" megjelent az óra mellett villant egyet és újraindult a rendszer.Megvártam míg betölt megint és újra ezt csinálta.Csökkentett módban elindítottam."Új hardver varázsló üdvözli önt" fogadott.Megpróbáltam onnan kiválasztani mappából a drivert,de nem sikerült,hiába kattintottam rá az OK gomb inaktív maradt.Megpróbáltam installálni TC-n keresztül.El is indult,de amikor installálta volna megállt "A rendszer nem találja az eszközillesztőt", így nem tudta telepíteni.Lehet csökkentett módban nem is lehetne telepíteni?Csak a baj,hogy rendesen meg újraindul az egész :O
    Tudom én vagyok a hülye,de egyszerűen nem értem mit rontok el.Legalább most nem kellett OP rendszert újraraknom.
    Bocsánat, hogy hosszú voltam és értetlenkedem,de nekem ez magas :(

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Új hozzászólás Aktív témák