Új hozzászólás Aktív témák

  • Speed®

    HARDVERAPRÓD

    válasz katt777 #14283 üzenetére

    Hát ha kis procikról van szó, én teljes mértékben nyitott vagyok..járt már nálam E2140, E4300, E5200, E3200..mindhez 10 körül-alatt jutottam hozzá, és mind megfelelt az igényeimnek 3GHz körül. Pusztán kíváncsiságból meg a tuning miatt cserélgettem csak őket alkalomadtán. Ugyanezt játszom Quad oldalon is jó ideje, Q8200, Q8300, Q6600, Q9300..minden járt nálam amit 25 körül-alatt be tudtam szerezni és bukó nélkül cserélgettem többnyire. Most is 23ért veszek Q8200at az előző helyére amit beszámítással 29ért adtam el..nos igen, a piacot/helyet illetően igazad van, errefelé könnyebb. Bár az is igaz, hogy többnyire tök másfelé üzletelek postával ;p

    Oltás alatt azt értettem, ahogy azon ment a cécó, hogy C2D-e vagy sem egy E5200..szerintem teljes mértékben, mindent tud amit a nagy Wolf, csak VT és némi cache pottyant ki belőle. Ami meg akárhogy csavarjuk, cacheintenzív helyzetekben sem olyan gáz..1MB valóban kevés, de 2MB javarészt bőven elég.
    Ugyanezen okból kifolyólag vagyok bőven el a 4MBos Quadokkal..szvsz jók.

    Persze értem miről beszélsz, mikor pl. azonos órajelen különböző cachemérettel nekiállunk FPSeket elemezni..a minFPS nyílván kevesebb lesz általában a "kisebb" procin. De nem igazán tudok olyan címet mondani, amiben ez értelmes beállítások mellett gondot okozna a játékmenetben..nem mindenki UHQ függő, sőt, az átlag még azt sem tudja mi az, hogy FullHD+AA/AF..én is kemény 1440ben tolom 2xAA/8xAF mellett, meg egy HDready 82esen filmezek..

    Szét lesz rúgva a nemesebbik felünk, úgyhogy innentől háttérben maradok.

Új hozzászólás Aktív témák