Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz baani59 #10408 üzenetére

    Érdemben sajnos nem tudok segíteni neked, sosem próbáltam webkamerát beüzemelni a routeren, sőt, mivel ilyen problémám sem volt soha, így még csak egy írást sem olvastam ezzel kapcsolatban... Annyit viszont el tudok árulni, hogy a "Read-only file system" annyit jelent, hogy "Csak olvasható file-rendszer", a "No such file or directory" pedig nagyjából annyit tesz, hogy "Nem létezik a file, vagy könyvtár". Ez utóbbi nyilván az első következménye, mivel a telepítés során a csak olvasható filerendszeren nem tudtak létrejönni a könyvtárak. Amint látható is, több olyan mappába próbálkozott másolni, amik valóban csak olvashatóak (bin, www, lib) Routerünknek igazából egy írható mappája van, ez pedig az /opt.
    Persze tudom, ez így ebben a formában nem 100%-osan igaz, de ebbe most nem mennék bele, a Te szempontodból úgyis mindegy. Vannak olyan firmware-ek, amik teljes írható filerendszert csatolnak fel, lehet, hogy ez is megoldás lenne, de szerintem van ettől egyszerűbb is, csak én sajnos nem ismerem. :-)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák