Új hozzászólás Aktív témák

  • ccs2929

    senior tag

    válasz bagaba1 #19654 üzenetére

    +1
    Ha már naplementés sziluett akart lenni, akkor a szép, lemenő, vörösen izzó napot hiányolom én is... :K

    zgospel aranyos kutya, a kép is rendben, ami kifogásolható, azokat meg elmondták már,nekem sem hiányzik a nagyobb dof, a második amit linkeltél, az valóban /fotó(zá)s szempontjából/ semmi extra....:)

    Deadpapa, én is esküdni mertem volna, hogy telibe vakuztad, amúgy nekem bejön a szűk kivágás, viszont a többieknek igazukvan, a nyak,stb. kérdéseiben..
    Deadpapa, elég kemények voltak a fények, kicsit lágyítani kellett volna, vagy más napszakban :F

    Pandabarat szvsz. kevesebb élesítés kellett volna, mert minden toll baromi éles, ennél konkrétan úgy néz ki a madár, mintha egy tűlevelű fenyő lenne átszínezve rózsaszínre, szemmel, és csőrrel :P Ha jól látom, elég nagy croppok :F Amúgy a WB az rendben van, mert kicsit túl rózsaszínűek a madarak, elnézést, ha a valóságban is így van, nem vagyok nagy madárszakértő :B

    hcl a vágást + a környezetet leszámítva ez elég jó lett :K

    kayaman a kép minőségileg rendben, a háttérben zavaró kicsit az a kerítéselem vagy mi, meg nekem lefele szűk, milyen szomorkásan néz a kutyus, gondolom nem volt az :DDD

    Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

Új hozzászólás Aktív témák