Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz tozo41 #12 üzenetére

    Milyen visszajelzésre gondolsz?

    Én töröltem minden nélkül az emailt, mivel ahonnan nekem ellopták az adatot (email + jelszó páros) az már talán több mint egy éve volt.
    Akkor feltörték a Rockstar fiókomat is, és a hacker eladta a fiókot egy buzi orosznak, de a supporttal 10 perc alatt visszaállítattam, és azóta is megvan.
    Annyit kellett csinálni, hogy minden helyen ahol ezt az emailcím/jelszó párost használtam, azt megváltoztattam a jelszavakat (már ahol fontos volt egyáltalán vagy emlékeztem), és ennyi.
    De mivel ellopták az email+jelszó párost, ezeket az adatbázisokat adják veszik, és jönnek az ilyen emailok, hogy meghackeltek meg ilyenek, ami ugye nem igaz (ESET+Mailwarebyte fut a gépen), meg a jelszóból is látszik, hogy már régen nem azt használom, szóval kamu az egész, de nem is arról van szó, hogy ezek feltétlenül valós támadást intéznének, hanem kiküldik 1.000.000 embernek és ha 100 fizet már megérte.
    Kiküldik másik 10.000.000-nak (botneten keresztül megoldják) nekik "semmibe" sem kerül, és ha bárki is fizet, az már "nyereség".

    [ Szerkesztve ]

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák