Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nortsen

    aktív tag

    Sziasztok!

    Én is csatlakoztam a felhasználók közé, és mindjárt egy észrevétel, ami nekem jelenleg nagyon negatív.

    Szemben az US és UK kivitellel, ahol 76 előre definiált játék beállítás van, addig a magyarhoz a zboard honlapján 16 van, de ebből nekem csak 6 jön be. Bárhogy is akarom, nem tudok többet előkergetni.
    Gondolom itt a viszonylag friss driverről van szó, ami mellesleg annyira friss, hogy a lapjukon fent sincs(eleve hungary driver nincs), azaz minden ami ott van az régebbi mint ami a cd-n van.

    Egyébkén mint sokan mások én is a BF2 miatt vettem, de aszem megmaradok az alapnál, mert ezen még több is a gomb, mint a BF2 keysetten, és szinte semmi különbség közöttük (a matricázáson és a nyelven kívül).

    Maga a kütyü viszont nekem bejön. A gombok szerintem még az elmennek kategórián belül vannak, azaz viszonylag jó érzés vele nyomkodni, de a másik sima billentyűm azért jobb.
    Fura a kettéválasztott space is, de ez csak szokás kérdése, és érthető a 3 részbe való széthajtás miatt.
    És amit itt még nem foglaltatok össze, nem szabad elfelejteni ,hogy gyakorlatilag 12 ill. 9e Ft-ban két billentyű van, azaz relatíve olcsóbb is mint 2 külön darab, még ha belevesszük azt, hogy egyszerre nem használható a kettő(bár ki az az elvetemült aki 2 billt. Használ ;) )

    Én csak ajánlani tudom mindenkinek, aki ugyanúgy idegenkedett a wasd kiosztásoktól mint én.

    Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

Új hozzászólás Aktív témák