Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cancer

    senior tag

    válasz Cancer #282 üzenetére

    No, emberek! Egy YN-467-es elégedett tulajdonosa vagyok. Még anno újkorában játszottam vele, hogy a Pilot gombbal kanttintgattam, mennyire bírja benne az akku... Pár teljes teljesítményű és sok kisebb villantás után a gép letiltott túlmelegedés miatt. Lehetett is érezni a plexin, hogy felmelegedett...Pár perc várakozás után újra lehetett használni.

    Nos, mit fentebb írtam, nemrég bekreppált a szerkezet. Egy pukkanást hallottam, utána elsütésnél csak halkan kattogot, de nem villant. Anno az volt a probléma, hogy a villanócső egyik végéről "ledurrant" a kábel.
    Szombaton szalagavatón fotóztam és sajnos megint megadta magát a szerkezet. Szerencsére a java már lement akkor. Végig max teljesítményen használtam. (Nem is hittem volna, hogy ISO 800-1600-zal karöltve telével 30-40-méterre is kivillantja a témát!) :) Szóval feladta. Azt hittem a hővédelem, de itthon láttam, hogy a másik fele a villanócsőnek. Két perc alatt javítható, de nem tudom, hogy ez most típushiba vagy csak engem érint. Talán kiment a hővédelem és túlmelegedve a cső eleresztett a forrasztás? Így viszont az én forrommal ki kell gyulladnia, hogy ez történjen.... :DD

    S hozzá egy friss képem. ;)

    Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...

Új hozzászólás Aktív témák