Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fogtunder

    nagyúr

    válasz Proxy2 #3771 üzenetére

    én is jobban szerettem a DS-t, egyrészt, mert a Sickbeard és Couchpotato ismerte és tudta direktben küldeni neki a letölteni valót, másrészt a file áthelyezése és nevezése után is tovább seedelt, nem kellett duplikálni az adatot, plusz kezeli az RSS feedeket.

    a Syno topikban a megrögzött Transmission felhasználók szoktak rá panaszkodni, szerintem egy tök jó letöltő kliens.

    a HDD-t szerintem nem nyírja jobban, mintha tömbbe szervezed ugyanazt a HDD-t és a striping miatt folyamatosan pörög, ha kell, ha nem. nekem a 3 évesen eladott WD Red 2TB folyamatosan ment, többek között torrent miatt is, még 2 és fél évet írt rá a HD Sentinel.

    [ Szerkesztve ]

    I hate morning people. And mornings. And People.

  • TonTomika

    aktív tag

    válasz Proxy2 #3771 üzenetére

    "Ideiglenes könyvtárnak egy külön hdd-t kapot (1Tb) amit szép lassan kinyír..."

    Ezt úgy kell elképzelni, hogy ezen a diszken meghagyja a teljes állományt amíg nem törlöm ki a kliensből?

    Én feltettem a transmission-t, de csak azért, mert azt ismerem / használom. Még nem állítottam be véglegesen, fut a nas mellett a régi ubuntu-s transmission szerver, amiről bekötöttem a transmission mappát a nasba, így könnyen másolgatok át ide-oda.

    Betettem egy egyelőre 320gb-os régi vinyót is, csináltam egy új volume-t, és erre lőttem be a xpenology transmission-t.

    A célom az lenne, hogy a torrent is átkerüljön a NAS-ra, viszont az SHR volume-t ne használja folyamatosan, csak akkor fussanak a diszkek, ha éppen kell róla adat a plexnek, vagy bárminek. Be van állítva a HDD hibernation, de nem kapcsolnak le soha.

    Ha viszont ez megvan, akkor lehet, hogy átraknám a torrentes gépből a 750gb-os 2,5"-os halk vinyót ideiglenes könyvtárnak, azt úgyis megette már félig a torrent, de legalább halk.

Új hozzászólás Aktív témák