Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz huliganboy #5028 üzenetére

    dehogynem hallottad csak lehet más néven xiaomi.eu ként ismerheted talán jobban! De nagyon sokan EU.Multinak hívjuk! :)

    *********************************************************************************
    Viktor77 mi a gond a Play áruházzal? :F

    *********************************************************************************
    paolinho miért nem akar összejönni? valamit biztosan nem úgy csináltál! Nekem algolra van állítva a nyelv a TWRP ben pedig kb 0.a a angol tudásom de a magyar fordítás borzalmas a twrp -ben én úgy nem is tudom használni! Szóval biztosan valamelyik lépés át ugrottad(valószínű azt hogy nem zip et akarsz telepíteni hanem image(img) fájlt jobb alul azt kell bejelölni!

    *********************************************************************************
    grafnet nem egészen tudom mi a gond? én nem használok okos tokot gondolom valami olyasmi beállítás lehet ez a Easy Smart Cover :D

    ********************************************************************************
    fabiandaniel nem tudom mit erőlködtök azzal a vacak xposed el, mihez kell amit nem tud alapból a MiUi?

Új hozzászólás Aktív témák