Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz ρσгτσ #44670 üzenetére

    Nálam Netflix az állandó pont, HBO Go volt sokáig, aztán "kinéztem" belőle ami érdekelt, meg elkezdett felfelé kúszni a Netflix ára is, meg az HBO is árat emelt, szóval utóbbit elengedtem. Kár amúgy, ajánló része meg olyan béna ezeknek, hogy értelmes újdonságot szinte sosem szoktak ajánlani. (A Netflix ilyen szempontból kimondottan katasztrofális, ahhoz képest hogy mennyi infót össze tud gyűjteni abból, hogy miket néztem a platformon, rendszeresen ugyanazt a pár tíz cuccot rakja különféle néven elnevezett listákba, ráadásul annyi "agya" sincsen, hogy amit már megnéztem, azt lehetőleg hanyagolja ilyenkor. Ráadásul az a kevés ajánlás is totál homály néha, a Netflix egyszer képes volt a Spinédzsereket ajánlani, mert megnéztem a Pulp Fiction-t... Kthanxbye.)

    Az aranykorban, amikor még nem volt ilyen szigorú a VPN-ek / SmartDNS-ek szűrése, volt még Hulu előfizetésem, de azt elég hamar elengedtem mert a havidíj mellett még reklámok is voltak rajta, ill. nemrég mondtam le az Amazon Prime-ot, mert kevés olyan tartalom volt rajta, ami érdekelt. Disney+ kínálata egyáltalán nem érdekel, Apple TV+-om van még, de az nagyon gyenge még úgy is, hogy ingyen volt.

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Új hozzászólás Aktív témák