Új hozzászólás Aktív témák

  • csuvicsuva

    őstag

    válasz icemad #47011 üzenetére

    Bármilyen hülyén hangzik, de sokkal egyszerűbb, mint a cigi: nem iszol többet. Nekem sikerült, igaz, mint mondtam, ritkán fogyasztottam és "sokat". Később volt, amikor ufónak néztek, amiért majdnem elhánytam magam az alkoholos filc szagától, illetve a mellettem ülő söröskorsójából érkező odortól.

    Igazából az utolsó lökést az adta meg, amikor nagybátyámmal bewhiskyztünk. Én már okádás határán voltam, úgyhogy elbújtam agonizálni és csak annyit tudtam kinyögni, hogy akkor 4 éves unokaöcsémnek ne engedjék, hogy így lásson.

    Munez: ő ismerős, ha jól emlékszem korábban már linkelted. Nagyon szép jószág.

    Mike: bátyámat kérdeztem, azt mondta, hogy soha többet, mert Bubu pótolhatatlan, maximum ha a gyerekek nyúzzák, de mivel "mellé" születtek, így nyilván ők is nagyon megérzik a hiányát. Bár fél év eltelt, de még mindig nem tudtam megszokni, hogy ha megyek hozzájuk, akkor nem "táncol" a kapuban az öreglány. :N

    "Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

Új hozzászólás Aktív témák