Új hozzászólás Aktív témák

  • x360elite

    őstag

    válasz r.levente75 #46045 üzenetére

    Szia.

    "MasterMark" felhasználónak félig meddig igaza van. Felhasználó probléma, de ennél összetettebb a dolog.
    Egy egyszerű példa:

    Teszem azt adott 8 játékos mondjuk egy MK9-ben, akik online egymás ellen játszanak. Tegyük fel az egyikük közép európából a többi pedig észak amerika keleti partja környékéről. Ha nehézkesen is, de viszonylag jól tudnak játszani. Ugyanez a művelet egy közép európai ország és mondjuk észak amerika nyugati partja között már simán felejtős. Tehát a probléma az általad említett "világ bármely pontjáról"-ban keresendő, ugyanis ha csak az egyik játékos nem megfelelő a többihez képest, akkor az egész server szívni fog. Ezért van az, hogy néha jó, néha nem.

    Azért az MK9-et emeltem ki, mert Én abban szoptam ezzel sokat. Ott mondjuk a legnagyobb problémát a brazíliai játékosok jelentették. Bejött nyolcadiknak "king of the hill"-be és amint rákerült a sor, hogy játszon azonnal kivágta az összes többi játékost vele együtt. Sajnos ez kivédhetetlen.

    Ha lehet Én azt javaslom, hogy próbáld meg játék előtt megnézni azt, hogy honnan játszanak a veled egy játékban lévő tagok.

    Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

Új hozzászólás Aktív témák