Új hozzászólás Aktív témák

  • NeoPampalini

    aktív tag

    Háááttööö... Megnéztük itthon az elmúlt 3 adást (asszem... vagy csak kettőt?), vérlázítóan fostalicska a:

    - "Rami" (Minden rész előtt felszív egy csík spurit? Tök idegesítő, hogy nem bír megállni fél másodpercre sem...) ÉS A BEVONULGATÁSAI... Ez mi??
    - zenei alapok: ezek netről letöltött MIDI file-ok, "mulatós szintetizátoron" előadva? Vérszegény, botrányos szar, és még az sem segít, ha valaki (tán Gáspár Laci?) tolja alá a basszust, nincs, ami megmentse... Lásd a legutóbb azt a szerencsétlen Michael Jackson nótát, hova lett az alapból a STENK???
    - versenyzők: idén mi lettünk az Italy's got talent? Amúgy nem tudom, mert nem az elejéről nézem, de az olasz kiscsajnak nem suliban kéne lennie a bentlakásos X helyett? Vagy miért van itt? ...és minő VÉLETLEN, HÁT NEM PONT a Tavaszi szél c. örökzöldet adta elő, mint anno Freddie Mercury? A profikat (operaénekes, meg az olasz-magyar duó) nem is értem, mit keresnek itt, ennyire pocsék volt a felhozatal, hogy meg kellett hívni azokat, akik amúgy az éneklésből élnek?

    (Tudom, tudom... Csak fikázok, de hétvégén ez a műsor a "szelep"... :D )

Új hozzászólás Aktív témák