Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rizzo

    aktív tag

    válasz Djuree #13014 üzenetére

    Nincs is azzal gond, hogyha nem tudsz sokat játszani, meghogy nem ismered még annyira a játékot. Mikor megcsináltam az első karakterem emlékszem, beértem az első inn-be és megjelent a karakteremnél a "zzzz" (rested) jel, és lefeküdtem vele, mert gondoltam álmos :)
    Ki kell ismerni a játékot, ennek is megvan az ideje, kinek több kell kinek kevesebb. Olvasgasd a fórumokat, oldalakat, és hallgasd meg mások tapasztalatait, tanácsait, de a lényeg a "hallgatáson" van ;)

    Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

  • sasa311

    veterán

    válasz Djuree #13014 üzenetére

    lelúzerezni egy egész party-t azért, mert
    - lementek gnomereganba (ahova normális ember sose megy le, minden szempontból egy fos insta)
    - Nem osztják meg a questjeiket (ahol normális ember véletlenül se csinál meg questet, mert baromság)
    - Ezekután arcoskodni, szitkozódni és lelépni
    Ezt mi úgy mondjuk, hogy ősi román szokás :DDD ;]

    Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

  • -conrad-

    addikt

    válasz Djuree #13014 üzenetére

    Sztem pedig az ilyen embereket szokta a többség leignore-olni, és elhajtani, legalábbis a kommentjeid alajpán így ítélem meg.
    Lehet, hogy több rpg-vel játszottál, meg lehet hogy több warcraft-al is, de az az egy biztos, hogy a wowhoz fingod sincs, max nagy vonalakban. Ez persze nem is lenne baj, mert senki sem így születik, csak tudod a hozzáállás: pár példa:
    - rested xp szar, nem ér semmit, 5 kommentel később meg kiderül, hogy azt sem tudod mi az, meg hogy hol keresd.
    - lvl30-on megállapítod, hogy 90%-a az xp-nek az questekből jön be. Valószínűleg így lehet, azért épülnek a leghatékonyabb szintezések mobok irtására; (grind, ill az exploitolás highlvl instában)
    - levisznek gnomereganba, (ami elvesztegetett idő, annyi idő alatt amíg party-t talál oda az ember meg szenved vele, sokkal hatékonyabban lehet haladni a szintezésben) amit nem láttál, és nem, hogy a földhöz csapkodnád a segged örömödben, hogy olyan helyre lejutsz ahová amúgy esélytelen mert 1 óra power leveling többet ér és ezért nem is jár oda a kutya sem, inkább spammeled a partyt questekért amit gondolom fel sem vettek. Aztán ahelyett, hogy okokat keresnél arra, hogy miért is nincs quest, lúzerezel és otthagyod őket. Te úgy gondolod, hogy ha lenne értelme, akkor ők nem vették volna fel őket? Senki nem akar magának készakarva rosszat... :U
    Bár megnyugató, hogy szerintem ők jobban örültek a kilépésednek, mint te. :)

    Nem baj, ha nincs tapasztalatod, de kérdezz, és ne hőbörögve, ebben az orángután style-ban rushold le a community-t, mert kb. az lesz a vége, hogy nagy ívben.... ni fog rád mindenki aztán ténlyeg rossz lesz neked a wow, mert a MMORPG-részből neked kimarad a MMO.

    Tipikusan az a vicc jut rólad eszembe, amikor bemondja a rádió, hogy egy őrült a forgalomban szemben halad az autópályán, és "egy őrült?! Hát itt mindegyik az!"

Új hozzászólás Aktív témák