Új hozzászólás Aktív témák

  • Ribi

    nagyúr

    válasz Djuree #13030 üzenetére

    Hat olvasgattam a hszeid es eleg erdekesek.
    Szentem nemsok ertelmes guild vesz fel ilyen hozzaallassal.
    Eleve kilepni egy partybol ahogy csinaltad igencsak paraszt dolog.
    Hogy valaki meg sosem jart Gonmereganban és csak azert nem megy mert nem nyaljak ki a segget a partyban akkor rogton kilep. Siralmas.
    En ha valahol nem jartam és szar is volt a party inkabb nem sozltam hozzajuk, de mentem tovabb, mert erdekelt hogy milyen az egesz dungeon. A jatekelmenyert mentem, a felfedezesert. Masik dolgo ez a rested. Fingod sincs rola hogy hogy mukodik, de csak fikazod hogy semmire sem jo. Ez is nagyon jol mutatja a hozzaallasod az egesz jatekhoz. Szarsz utananezni hogy miaz, csak nemtetszik, nem érted és innentől fika fika.
    Kb 4-en probaljak elmagyarazni, de utana is csak fika fika. Kicsit is elgondolkodnal azon amit irnak az emberek akkor egyszerubb lenne.
    A questekert en azt irtam hogy jo lenne ha. Erre te mit irsz ? A questekert kulonben sem jar 2x xp. Szovegertes 0.
    Na nem irok tovabb mert valszeg teljesen felesleges. :(
    Olyan embereket akarsz kiosztani akiknek 2-10 70-es karija van. Kicsit sem nagykepu dolog.
    "Amúgy igencsak jobban játszok már mint sokan akik régebben tolják." Lehet hogy ők még annyi ideje sem toljak mint te. Erre valszeg nem gondoltal...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák