Keresés

Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz emre #14032 üzenetére

    Ma 15 meccsből 13-t buktunk és tegnap is ilyen volt, mindegy mivel mentem...

    De most ez fasza volt. Berongyolok M4 Shermannal a városba, hogy körülnézzek a kettő KV-nk számára akik a szomszéd utcában jöttek aztán pont arra gondoltam, hogy megyek itt padlógázzal, és oneshottolni fognak. Erre jön egy merőleges utca ebben a pillanatban, ott ül bent két ellenséges KV, kilőttek célzás nélkül. Epic. kb. 30 csata ment le két nap alatt, és nem szedtem össze 100k kreditet, pedig T5-ös jövedelmező cucokkal vagyok.

    Biztos bennem van a hiba, vagy nem tudom, de egyre rosszabb a játék. Talán majd valamelyik új játékmód jobb lesz...

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

  • Fel

    addikt

    válasz emre #14032 üzenetére

    Ma az 5. ilyen jó meccs után, azt mondtam elég... Szintén ISU. A csapat olyan, amilyen, arra nincs befolyásom. De az, hogy majd' minden esetben az első lövésemmel csak lánctalpat szedek le, kissé felidegelt. Egy rohangáló light esetében ez még nem is lenne annyira gond, na de mikor egy KT gurul ki elém, és emiatt ott is marad, az már nem túl kellemes... A löveg BL-10 :U .

    ollie: Ez nem csak kezdő usereknek van (friss acc.), mint nemrég a gamestaros/pc gurus akció?

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák