Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csapee

    senior tag

    válasz h1mpi #36154 üzenetére

    Gondolom mindenkinek jol esik a free frag. Ezt pedig jo elore megkoszonte, hogy a draga idodbol egy ennyire nem szorakoztato dologra toltotted. Igy novelve az o elmenyfaktorat ;]

    [ Szerkesztve ]

    Csapee

  • zodo

    nagyúr

    válasz h1mpi #36154 üzenetére

    Az is lehet hogy egyszerűen feleslegesnek találta a bejegyzést mivel a megállapítás, "általános" jelenség.
    Úgy gondolom mindenkinek van rossz, jó és egész jó napja.
    Tovább talán csak némi plusz infó hiánya is szúrhatja az olvasó szemét és csak ennyire telik válasz gyanánt.

    Itt az én rossz napom amihez talán érdemben is hozzá lehet szólni pl némi segítő szándékkal.
    Tegnap végre sikerült megvennem KV-85-re a 100mm löveget.
    VIII-as csata, mi más. Swamp
    C2-ből indultam, bátortalanul a nagyokkal tartva ha már nehéz tankkal vagyok de elgondolkoztam hogy inkább az A soron menjek-e és így kikerüljem a közelharcot ahol max egy lövésem lenne.
    Bizonytalankodásomnak hála besoroltam a G H 3 4 sarkán lévő romok mögé mivel feltűnt az ISU 152, O-I és még egy O-I.
    Egyik kapott egyet a tornyába aztán próbáltam fedezékbe bújni de becélzott a TD akit csak leláncolni sikerült de viszonzott egy 819 hp-s sebzést plusz kigyújtott így a maradék 59 hp egy pillanat alatt tova szállt.

    Végül nyertünk de ez nem minden, azért egy kicsivel többet szeretnék játszani és nem egy bekapott golyó után nézni a többieket. Plusz ugye nem egy ilyen csatát kellene duplázni.

    Mostantól tuti nem megyek +2 tierrel nagyobb tankokkal, hanem elsunnyogok az ellenkező irányba.
    Esetleg lassan elgondolkozhatók a gold lőszer vásárlásán hogy legyen egy kis segítségem a szorult helyzetekben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák