Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz Remus389 #8951 üzenetére

    Én rájöttem már, hogy le kell sz..ni a statisztikát. Az xvm is csak azért van fent, mert ad plusz információt a harchoz, de már nem érdekel a WR se az xvm statom.

    A játék sokkal érdekesebb így, nem fogok a noobokon idegelni, se az artyn nagyon, de vannak helyzetek azért amikor azt mondom, hogy elrontják a szórakozásomat.

    Nagyon ritkán szednek ki az artyk, de nem is vagyok az a fejjel előre fajta, de ettől még rühellem őket, mert unalmassá teszik a játékot.

    Múltkor lapulok a T34-el engelbergnél a kis épületek takárásában a várnál. Ha csak kidugtam az orromat már jött a lámpa meg az áldás, hogy alig bírok meglapulni tőlük. Ellen artyk a1-be szoktak lenni, azt már tudom. Erre nagyfejű arty elkezd engem bökdösni a térképen, meg minek kempelek, menjek. Mondtam neki magyarul (nem értette), hogy a q szád.t fogok én ki menni és mire körbe megyek, addigra a többiek is odaérnek baloldalon és talán nem rám figyel már mindenki. Az arty erre bemondta a pozíciómat mindenkinek, mondjuk annyit mondtak neki az ellenféltől, hogy kösz, de már tudjuk :)

    Riportáltam a kö..ög artyt a biztonság kedvéért.

Új hozzászólás Aktív témák