Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emre

    veterán

    válasz Preda #7950 üzenetére

    Azért az elején figyeltem erősen, mit hogyan érdemes csinálni vele. :K Nekem sokat segített ha nem is csináltál semmi különöset. Mondtam már hogy megvan az E100 is azóta? :D
    Friss ropogós skill nélküli legénységgel, csak hogy nagyon ki ne lógjak a sorból vele. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

  • Antonius1978

    addikt

    válasz Preda #7950 üzenetére

    Oke, koszi :)
    Am ha Emre tudott valamit tanulni toled, akkor nekem is sikerulni fog remelem :DD
    A tegnap benn vagyok egy csataban KT-vel, valami nemet ficko beirt valamit az ellenfeltol az E-75-el kapcsolatban, valaszoltam, hogy en is arra hajtok, es jol elbajologtunk...aztan kinyirtak a csapat nagy reszet, en visszamentem bazist vedeni, kilottem az IS3-at, es akkor erkezett egy trio, kozte az E-75-os pofa.Kb olyan 5-600 elete volt mar csak, a lanctalhoz lottem egyet, es asszem sikerult megsebezni vagy ilyesmi, kozben a tobbi lott engem, es visszavonult a masik tank moge, de kilatszott a felso lemez es a kupola, asszem a felso lemez keresztul, esetleg a kupolan keresztul kilottem, o meg meglepodott hogy hogyan, erre elmagyaraztam neki.

    A kerdesem az, hogy mennyire gyakori az, hogy az ellenfel jatekosai azt a gyenge pontot pecezik ki maguknak ? Mennyire jellemzo, hogy azon keresztul sebeznek ?

    BaLee : halvany gozom nincs, de ma csinaltam Top Gunt a Type 58-al, kb 1600 sebzes, es az apro, aztan volt egy kor amelyben 2100at sebeztem - mondjuk azt elvesztettuk - 7 tankot megsebeztem, 2-t kilottem - lehet azert, es nem talalod el, de az 1es fokozatot 1500 sebzesre, 300 felderiteses sebzesre, 4 felderitett ellenfelre, 5 sebzett es 3 kilott ellenfelre adta be. Nagyon furcsa...Gozom nincs hogy mi alapjan meri a Tankaszt...lehetseges, hogy valamilyen modon leszuri, hogy mennyire mesz kozelharcba az adott jargannyal ?! Fene tudja..

Új hozzászólás Aktív témák