Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Angel1981

    veterán

    válasz Warton #75727 üzenetére

    Jó, hát a T8-as prémek hozzák legjobban a pénzt, ez vitán felül áll, de azokat nem mindenki engedheti meg magának, a T5 / T6 azért a legtöbbeknek megfizethető.

    Igazából kicsit most is csodálkozom ezen az "ingyen TOG-ot mindenkinek" (mert figyelembe véve a kritériumokat, ez az volt), ez eléggé nagylelkű volt a WG részéről, kíváncsi vagyok, mikor lesz legközelebb ilyen potya prémtankszerzés.

    "A napi 100k credit meg bakfitty, mikorra lesz abból 6 millió?!"
    Két hónap! :))

  • Remus389

    veterán

    válasz Warton #75727 üzenetére

    A napi 100k credit meg bakfitty, mikorra lesz abból 6 millió?! két hónap alatt, és két Tier10-zes tankot is kipróbálhatsz belőle (6 millió - 3 millió eladásnál)

    A TOG és T25 olyan 20-25.000 kreditet hoz egy átlagos kör után, ami jó, ha azt nézem hogy csak leduplázom őket, az 4 csatát jelent átlagosan (52% körüli winrate-emmel)

    Úgy tűnik a két tier10 jagdpanzerem, a többivel pedig kb nullszaldósra jönnek ki

    Napi 100K vagy több legyen a cél, és akkor mindenre van pénz idővel és az akciókat is érdemes kihasználni, mint ami most van, hogy adnak 5*nagy szerszámosládát, azt mindig eladom: +50K

    ezekből egyedül a nagy tűzoltókészüléket tartom hasznosnak

    Hát igen, én a t-25-öt 650 aranyért vettem akcióban és ahhoz képest elég jó kis tank és termeli a kreditet, egy Tier8-as prémium persze hogy többet hoz, de az még forintban mérve is több mint 10.000 Ft (!), annyit nem ér meg az egész...

    A T-25-össel is kerestem már 50.000-et vagy többet ha ügyes voltam, de az átlag olyan 20-30.000

    A Tog pedig ajándék volt, bár nem annyira fun, de azért hozza a kreditet, szóval egyelőre megtartom

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák