Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomi0703

    őstag

    válasz dfsz34 #72661 üzenetére

    Akkor inkább már tudjak gyorsabban és pontosabban rálőni.

    Hát... Ha te észreveszed a különbséget ventivel és anélkül akkor egy különleges ember vagy... 1-2 tized, én soha nem venném észre és inkább előbb lássak meg valakit minthogy 2 tizeddel előbb betöltsek és 1 tizeddel előbb beszűküljek.

  • Diarmand

    senior tag

    válasz dfsz34 #72661 üzenetére

    Persze, hogy nem helyettesítik egymást a cuccok. De. A repeszpáncél helyett felmehet más, a kis eücsomag meg csak egy embert gyógyít. Azt se felejtsük ki ha már írtad, hogy a repeszpáncél CSAK A NEM ÁTÜTŐ találatok ellen véd. Ez meg még mindig ultimate baromság:

    KV2 alig bír 300-350-t belém vágni, páncél nélkül 600-700 lenne, nagyon nem mindegy, nem beszélve a rengeteg egyéb sérülésről.

    Már ne haragudj, de miért ajánlgatsz olyat másoknak aminek nem érted a mechanikáját? :U

    Gyakorlatilag mindig teljesen becélozva lövök, hót felesleges a célzásgyorsító erre. :C

    Nem azért kell a célzásgyorsító, mert te full beszűkülve lősz, hanem hogy hamarabb szűkülj be :C

    de aki ezzel sniperkedik vagy távolsági harcot folytat, az szerintem valamit nagyon rosszul csinál.

    Nem akarom megint betenni a TOG statomat, de kukkants rá és gondolkodj el megint a fenti mondatodon, mert én így játszom egyedül. Általában közép-távoli sniper, amivel a vége felé indulok meg.

    Ez egy egyszerű tank, mint a faék, pont a tomatovicsoknak való.

    Akkor ezért utálják annyian és tartják használhatatlan szarnak igaz? :U

    Az optikának értelme van. A periszkóphoz túl sokat kell állni, míg az optika állandóan aktív, így lehet folyamatosan helyezkedni. Lehetne még ezt magyarázni, de fölösleges.

    A TOG esetében meg ahogyan írtam, 2,3 alatt célra áll, de 4 sec felett tölt be. Nagyon ritka az olyan helyzet, hogy ne tudjak célra állni már jó időben. Erre tényleg minek célzás gyorsító?

    Mert közép-távolról nem mindig van idő megvárni a teljes beszűkülést van, hogy hamarabb kell lőni, de akár közelre is előfordulhat ez. Tudod ez pont olyan, hogy te váltig ragaszkodsz a 2,3%-odhoz, akkor én meg ragaszkodjak ugyanígy a nyert tizedmásodpercekhez a célzásban? :C

    És hagy idézzem Bingisz kollegát:

    Szóval ahol fizikailag ~érzékelhetetlen a különbség arra rakjunk BIA+ventit, ahol érzékelhető oda viszont nem.

    ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák