Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz PAWI #69843 üzenetére

    A T71 esetébe a legfontosabb a látótáv, nem is kérdés. Páncélja nincs, a mozgás és az esetleges rejtőzés adja neki a védelmet és támadás közben meg a mobilitás. Látnod kell, hogy mi történik körülötted, hiszen akkor tudsz vele harcolni. A rejtőzést meg skillel érdemes megoldani, az álcaháló bár nem rossz, de ritkán kihasználható.

    Emiatt nekem optika, bino és venti van rajta és 1,5 skill a legényeken. Mozgás közben 456m, ha leállok 519m látótáv. Ha egy fűszál megmozdul, akkor meglátom a 445m spot távolságon belül. A bino kell rá, mert általában olyanokkal kell harcolni, akik bokorban lapítanak, azért az 519m odavág nekik. Kell néha passzívan is harcolni, ahogy a helyzet adja, de nem túl sokat.

    Az ágyút azért nem erősítem benne (bár a ventinek arra is van egy egészen mininális hatása), mert közvetlen közelről ki tudsz tárazni az ellenfél seggébe minden segítő modul nélkül is. Nagy távolságú harcnál meg a látótáv a lényeg, hiszen általában van időd a teljes becélzást megvárni.

    Ha szeretsz passzívan játszani vele, akkor meg lecseréled a ventit álcahálóra, esetleg a bino-t valami másra. Szerintem viszont azt tényleg büntetni kéne valamivel, aki a T71-el túl sokat játszik passzív üzemmódban :) Ez a tank a mozgásra született és lehetnek taktikai megállók, sőt kellenek is néha, de ne az domináljon már.

    A skillek esetében mehet rá elsőnek hatodik érzék meg kamo a rejtőzés miatt, másodiknak helyzetfelismerés (ez fontosabb, mint a kamo szerintem, kamo mehet harmadiknak), pillanatkép meg kuplungégető

Új hozzászólás Aktív témák