Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Bad Pritt #55700 üzenetére

    Ha szerencsétlen vagy az RNG épp a minimumot adja be neki akkor lehet hogy pattint.

    De akkor nézhetjük abból az aspektusból is hogy az ellenfélnél is értelmes gondolkodó ember ül a tankban nem noob.
    Nekem volt Tigrisem, szerettem is sőt még mindig azzal van az xp rekordos köröm de azért be lehet azt lőni. Sidescrapelve mondjuk nyilván nem olyan egyszerű de arra is kereshet az ember megoldást. De én nem mondom hogy rossz gép, sőt! Még az is lehet hogy én is visszaveszem egyszer. Ez volt a első célom a játékban mikor elkezdtem és azt hiszem az első 7-es tankom is amit végül megvettem. Az ágyú rajta az egy álom abban a tierben. :K

    [ Szerkesztve ]

    Més que un club!

  • Th1sN04ll

    senior tag

    válasz Bad Pritt #55700 üzenetére

    Nem szar a tank ha nem gyenge... kb ennyi, az amit te állítol hogy op sehol sem igaz, mint ahogy az sem hogy beforgatva sokmindent pattint... ne haragudj de tegyél fel egy effektív páncélzatmérőz, nézd meg befordítva és rájössz nem 100*-a lesz a páncél befordítva ;)
    Mellesleg pont hogy lehet te néznél nagyot mikor jah hát igen tényleg be lehet lőni... ;) Az hogy nem mentünk mega köröket a tigrissel az egy dolog, nem jött be nekünk mint ahogy most sem, és hiába a hd modell attól még egy doboz, és szarból várat építeni nehéz :DDD
    De amúgy látom a mentalitás maradt ugyan olyan mint anno a klánban, ott is ment az okoskodás, és mikor elmentünk a cw-re egyesek REPESSZEL lőttek, mások leégtek mert semmi felszerelés nem volt... Szal felőlem okoskodhatol, mondogathatod hogy nem lehet belőni hidd el belehet, ezzel együtt told le lépd át a köv tank teljesen más, az már inkább alkalmas side-ra, de azt meg feldobja majd 10-be ott meg elvész az előnye :N

    Diarmand:
    Ő azt mondja nem viszi be mert ő úgy fordítja hogy nem.... :U Ugyan...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák