Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bartucc

    addikt

    válasz aDamker #4724 üzenetére

    Jól megfogtad a lényeget, én is inkább oldalba támadom az ellenséget sokszor, példának okáért, kockáztatva ezzel azt, hogy kilőnek, azzal szemben, hogy az ellennel farkasszemet nézve kempelek... de a csapat így gyorsan tud nyerni, mert elvonom a figyelmet, összezavarom az ellent, és nem kis sebzéseket lehet így oldalt, a sérülékeny pontokra kiosztani.

    "Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

  • vhw

    addikt

    válasz aDamker #4724 üzenetére

    Ez rendben is, de akkor nem a tankot mutatjuk be, hanem a maximalista játékstílust, ahol egy pillanatig sem kérdés, hogy repkedjenek a prem lőszerek. Ezt is be lehet mutatni, erre is biztos kíváncsiak sokan, de azt úgy is kéne kommunikálni a társaság felé; hogy játszunk, ha mindent alárendelünk a győzelemnek.

    Nem a 5szörös dingelést javasoltam bemutatni, hanem azt, mire képes az SP sima AP-vel, és mi az a szituáció, amikor már nem tudsz prem lőszer nélkül semmit se tenni. Szerintem zöldség KT és T32 ellen lehet harcolni sima AP-val is. Biztos, hogy kicsit tovább tart, lehet, hogy nem csak oda kell rakni a hullra a célkeresztet, de talán erre lennének kíváncsiak sokan.

    Valaki fentebb 18 ellőtt prem ammot emlegetett a csatában, ez 72k kredit, csak a prem lőszerre. Úgy hogy egy lazább T8 csata volt (hulldownos T34-ek, jobb ellenséges szakaszok nélkül) SPnek kedvező pályán, mi lenne egy izzadósabb T9 csatában?

    Megintcsak, nem az zavar, vagy kifogásolom, hogy valaki így játszik, mert szíve joga. De tankot bemutató vidinek kicsit árnyaltabban kéne körbejárni ezt a lőszer témát - hisz mégsicsak premium tankról beszélünk, a többség nem a lőszerre szeretné költeni a bevételt.
    A ti szemszögetökből ez belefér/normális/magától értetődő stb. az egyszeri usernek már nem annyira. Sarkítva: az jöhet le neki, hogy ha bármi kicsit is trükkösebb jön elé, akkor switch to gold ammo - ja úgy könnyű - gondolja magában.
    Közben nem tudta, meg hogy hol lőhető esetleg a KT, hol a T32 170 pennel. Mit tud tenni, ha ő mégsem akar goldra költeni (tudom, játszon T1-2ben, keressen más játékot), na de mégis... :)

    "Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Új hozzászólás Aktív témák