Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Swinegod

    őstag

    válasz lemusz #231593 üzenetére

    Csak a lőszersebességet veszed észre, a gyakorlatban rosszabb a Ravioli, mert az APCR gyorsabban veszít átütést távolságon, mint a sima AP, aztán a kaliber is kisebb ami még többet ad erre na meg ott van az, hogy 122mm-es ágyú már overmatch-el 40mm-es lemezeket a Raviolinak meg a 35mm-es már autobounce szzóval a gyakorlatban az rosszabb szerintem, ellenben van jó lőszersebesség. Ravioli fölött eljárt az idő, penje elég szar, pontosnak se mondanám, rossz camoja van és dög lassú medhez képest, pláne papír medhez képest, a jó hozzáállással viszont messze sokkal érdekesebb tank, mint a Liberté vagy Patriot. Ja meg amúgy olcsóbb a sima lőszere, mint egy 180dmg-es lightnak szóval kreditet nagyon jól hoz. Kanonenről tudok még jobban nyilatkozni, mert én eközött meg a CDA között filóztam, végül a CDA-t nem tudtam kivenni, mert, mint utolólag rájöttem, már megvolt rentalban még 9 meccsig (...) szóval Kanonen lettt belőle.
    Penje remek és gyors APCR, gold az 330 milis HEAT, fantasztikus szintén, camo kiváló, gyors, mint egy light, az ágyúkitéríthetősége nagyon jó a süllyedéssel együtt, én nagyon szeretem. camot kihasználva egy periszkóppal simán el tudsz menni még passzív spotolni is miután meghalt a light, nagyon felxibilis tank, E25-höz hasonlítanám gameplay formájában, csak ezzel egyet lősz visszatolatsz fedezékbe nem pedig darálsz folyamatosan

    Tl,dr: Ravioli nagyon élvezhető tank még mindig, csak nem túl jó, viszont kreditet farmolni még mindig az egyik legjobb a tierjében, én a Kanonent ajánlom ha tetszik ez az aggreszívabb, aktívabb papír TD gameplay

    [ Szerkesztve ]

    Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

  • popey37

    addikt

    válasz lemusz #231593 üzenetére

    az amx CDa garázsban van, baba kis TD, lehet vele apritani a tizesek között is, gyors a löszere, van átütése is 1500m/s felett és 260 az alaplöszer. aránylag pontos és jól hozza a creditet.
    nekem nincs rajta semmi extra modul, igy 40 az álcaértéke és 500m a látótáv.

    Teló: +36302105384 SW 120/600

Új hozzászólás Aktív témák