Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz vhw #22241 üzenetére

    Na az mondjuk tényleg érdekes, hogy mielőtt kivették ezeket 8.x-ben, azelőtt tényleg nem volt semmi ilyen gond. Amúgy ilyenkor nem kell beleegyezni a WG fő embereinek, ha valamelyik szerver egyedi változtatást szeretne?

    Félreértés ne essék, én nem vagyok Stalin fan, szimplán csak majdnem mindent szeretek, ami orosz. Ami engem zavar az az, hogy már megint sírnak valami miatt a german fanboy-ok. Egyébként kíváncsi lennék, hogy ha behoznának egy az "akkori német vezér" nevét ábrázoló feliratot, hányan csinálnának modot ellene / vadásznának az ilyen felirattal rendelkező tankokra.

    (#22537) Gyuri27: Diegho ezt úgy mondta, hogy a mai napig nincs Type 59-e. Tény, hogy nem a legjobb gép, mert cseppet lomha, pontatlan, lassan céloz és nem kiemelkedő a DPM-je sem, viszont a páncéljáról a tankok 170-180 átütésig nagyon szépen tudnak pattogni és a gun depression-je is kellemes. Ha még én is (a gyenge 1468-as WN6-ommal) összehozok vele 1660-as átlagsebzést, akkor csak nem lehet olyan rossz.

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák