Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ispy

    veterán

    válasz dualface #197498 üzenetére

    Én is kocawotos vagyok, már rég letettem az ilyen-olyan eventekról, küldetésekről, mittudomén, erről spec. semmit nem tudok, ami megy, de nem is érdekel. Ennél már csak a win8-em izgat kevésbé, bemegyek lövök, amig érdekel és jól érzem magam, de amikor már érzem, hogy túltoltam, akkor inkább kikapcsolom és 1 hétig rá sem nézek. És szerintem nagyon sokan vannak ezzel így. Amikor már a teljesítmény hajszolása az élvezet rovására megy, akkor már elveszti a játék a játék mivoltát, 40 felett ez már nekem nem hiányzik.

    [ Szerkesztve ]

    "Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

  • kchryss

    addikt

    válasz dualface #197498 üzenetére

    Nagyon sokat számítanak a bónuszok. Direkt van így felépítve a rendszer mert arra ösztönzi a játékosokat, hogy nézzék az adott streamert, hogy mikor aktiválja a bónuszokat.

    Ami előny Skillnél a sok győztes csata az hátrány a gyengébb bónuszok miatt. Jelenleg Dez a második,de nagyon közel van hozzá Mailand, ha Dez megvárja, hogy Mailand beelőzze és utána aktiválja az ösztönzés bónuszt akkor 2 órán át 4x szorzótok lenne vagyis minden vesztes csata 8 pont és minden győztes 16 pont lenne, ebben a két órában több napi grindelést le lehetne tudni egy gyenge játékosnak is. Aki AEG csapatában van annak meg az ösztönzés bónusz x5 szorzó lenne vagyis vesztes csata 10 pont, győztes 20 pont, ez olyan nagy szorzó hogy 2 óra alatt egy gyenge játékosnak is 300 pont jönne össze vagyis az egész maraton felét megcsinálná 2 óra alatt!

    Persze értem én, hogy sokan dolgoznak, nem érnek rá egész nap lesni mikor milyen bónusz van aktiválva, eleve nem érnek rá játszani adott nap, stb. Nekik nyilván csak grindeléssel lenne teljesíthető ami meg nem éri meg. De azért nem lehet összehasonlítani mondjuk a renegade és a régebbi maratonokkal, mert itt ha valaki ráér és jól időzíti, hogy mikor játszik akkor tényleg piszok gyorsan végez, míg azoknál nem volt ilyen kiskapu.

    Bónuszok közül egyébként az Ösztönzés és Trükkös taktika amire érdemes figyelni és az Intenzív csata ami még egész jó lehet. Segítsétek egymást azzal, hogy beírjátok ide a fórumra, ha aktiválja a streamer ezeket. Játékon belül meg lehet nézni ki milyen bónuszt aktivált és azt is hogy hogy áll a verseny. Mondjuk jó lett volna ha úgy csinálják, hogy weboldalon is meg lehessen nézni.





    A Trükkös taktika bónusznak egyébként a hivatalos kiírás szerint 6 pontot kéne adnia minden győztes és vesztes csatára, de 3-at adott. Ezért szólni kéne a wg-nek, mert a 6 ponttal tényleg ütős bónusz lenne, fix 100 pont 1 óra alatt 0 teljesítménnyel.

Új hozzászólás Aktív témák