Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Thrawn

    félisten

    válasz wwenigma #197132 üzenetére

    "a battle tier allitasaval" - Ezt tapasztalom én is. Ha egy adott tankkal megyek 3-4 kört ahol nem vagyok top tier és elveszítjük a csatákat sorban, akkor 4-5. meccsre már a saját tieremben vagyok és ha még ott is vesztek akkor top tier leszek utána, így előbb-utóbb nyerni fogunk. Ebben nincs semmi különös. Nade:
    Ettől még nem a játék fogja elskillezni a legénységet, rosszul felszerelni a tankot és a csapattársát lökdösni ahelyett, hogy az ellenségre koncentrálna stb... Onnantól kezdve, hogy 30 embert beraknak egy pályára játszani, nincs az a gép amelyik meg tudná tippelni ki merre fog indulni, mit fog csinálni, azt meg pláne nem tudhatja, hogy pl mennyire érti a játékban lévő mechanikák működését és mennyire tudja kihasználni azokat, vagy hogy egyáltalán mennyire ismeri azt a pályát amire került. Sőt azt sem tudja, hogy holnap én fogok leülni ide a gép elé játszani vagy valaki más.

    Abból kiindulva összeesküvéseket szőni, hogy "bazze fullbeszűkülve a fődet lőttem egész nap, telibeződvót de mégis mindenről pattantam, direkt engemet szivat a végé, megvuduzták az accom már regisztrációkor, stb" nos ezt el kell felejteni. Meg lehet nézni a nevesebb streamereket akik mind nagyon jó játékosok, hogy ők is ugyanúgy megkapják ezeket a 15:1 vagy 15:4-es csatákat és ha megfeszülnek sem tudják lehozni a meccset. Nincs kivételezés, mindenkinek van jó és rossz napja a játékban, az meg pszichológia, hogy a rossz napokat hosszabbnak érzed, mint a jókat. Teljesen felesleges ezen rugózni és konteókat gyártani.

    ps: nyilvánvaló, hogy ezt feleslegesen írtam le, mert aki hisz a "battle tier"-en kívüli manipulálásban az ezután is hinni fog, sőt, meg is fogja itt osztani másokkal, akik között (baj)társra is akad aki megerősíti ebben a hitében. Meg persze találkozik a másik oldallal, akivel jól elvitatkoznak egy darabig akár - vérmérséklettől függően - személyeskedésig fajulóan. Aztán végül úgyis mindenki kettőt kattint a wot.exe-n és ennyi. Idővel pedig kezdődik az egész elölről. Egy biztos, én mégegyszer nem fogok ebbe a parttalan vitába beszállni, mindenki azt hisz amit akar, csak egyet ne felejtsen el senki, hogy alapjában véve ez csak egy játék. Aki meg megunta annak tudok egy jó tankos filmet ajánlani, ami megtörtént eseményeken alapul: [link] (vigyázat, russian biased ez is mint a WoT ;] )

    Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Új hozzászólás Aktív témák