Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz peterson79 #175500 üzenetére

    A páncélvastagságokkal én sem vagyok tisztában! Sőt azt sem tudom, hogy mely lőszernek mekkora az átütése adott tanknál! Ezt meg lehet nézni csata közben is, a célkereszt meg jelzi, hogy átüthető a páncél vagy pattanó lesz. Viszont a mapok nagy részén tudom, hogy egy tank típussal merre érdemes menni, hol várható a box, tudom azért, hogy melyik tanknak hol vannak a gyenge pontjai, hol érdemes lőni, figyelem a többieket - általában - és ha kell megyek segíteni, ha kell távolból segítem, fedezem a csapattársat. Azért nagyon sok játékosnak eddig sem ér el a színvonala, eddig nem jutnak el SAJNOS! :(

    (#175502) peterson79: én egyelőre még várok a mixeléssel, mert a napi küldikkel is jönnek ládák és velük díszek, amikből remélem azért gyarapodik majd a kollekció. A végén pedig majd megpróbálok célirányosan mixelni, hátha beadja. Ha nem és már csak 2-3 db hiányzik, akkor jön az, ami tavaly is volt, hogy veszek még pár ládát, hátha az beadja vagy a bennük található 5-ösök bezúzásával megint lesz mit mixelésre költeni. :B

    [ Szerkesztve ]

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák