Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz peterson79 #173288 üzenetére

    Nem tudom milyen régóta követed a fórumot, de nagyon régen biztos nem, mert akkor tudnád - korábban már beírtam, mikor összeszámoltuk többen, hogy mennyi és milyen tankjaink vannak - hogy vagy 34-35 prémium tankom van jelenleg. (ebben nem csak tier8 és 7 tankok vannak benne, hanem a kapott ajcsi kis lófütyik is és azért nem tudom most pontosan, mert nem otthon vagyok a gépem előtt. :U )
    Prémium tankot azért vettem, mert célom volt vele vagy mert tetszett és szerettem volna a garázsban tudni.
    Célok: elsősorban legénység képzés illetve farmolás, de mivel nagyon sok van, így ez utóbbi már nem releváns ok. Vagyis Löwe-el nem tudsz francia heavy legénységet képezni, de francia médium legénységet sem. De nem tudsz például Orosz tankba vagy Japánba, Kínaiba sem legénységet képezni!
    Amit leírtál játékmenet logikáját értem és igazat is adok benne Neked, hogy a 3 tankkal simán lehet körforgást csinálni, de nem tudsz minden nemzethez legénységet képezni. Ezért van nekem sok prémium járgány a garázsban.

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák