Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    válasz jimmy74 #166825 üzenetére

    Nos a nagy ágyú megszerzése óta kb. 30 csatát gurultam vele, azt kell mondjam, nekem jobban kézre áll ezzel, mint a kicsivel. Aztán lehet csak a fun-faktor beszél belőlem, de úgy összességében is effektívebbnek érzem magam vele. Volt egy kb. 15 meccs rossz sorozatom, amikor ~150-et esett az átlagsebzésem, de nagy nehezen sikerült visszatornászni szűk 2500-ra (ahogy növekszik a csaták száma sajnos ez ugye egyre nehezebb), és nem csak az első ász jött össze vele, de az első jel is, sőt azóta már közelebb vagyok a másodikhoz (olyan 80%). Szóval nekem abszolút bejön a nagyobbik ágyú, bele is nyomtam 50ezer xp-t, biztos ami tuti. :))
    Az ARL-lel is meglett az első ászocska egy egész korrekt csatával, xp-ben jól fizetett. Ezután eggyel meg is lett a jobbik 90 millis ágyú, hát az nagyon baba, jó barátok leszünk. Kérdés merre menjek majd egyszer tovább a vonalon, táras heavym már van a T57 személyében, de nincs kedvem szenvedni fos 8-assal sem (65t). Igaz messze van még ,addig legalább kiélvezem egy tierjében jó jármű nyugalmát. :D

    [ Szerkesztve ]

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák