Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktoár

    addikt

    válasz kchryss #159718 üzenetére

    Hogy eltalálom-e a célpontot annyiban múlik rajtam hogy azért jó ha a tankra célzok. :) Aztán mikor 5 lövésből lővök mindenhova csak a tankot nem találom el mi múlik még rajtam? :) Mit csinálok rosszul? Annyira nem vagyok jó hogy előre tudjam hova missel a löveg és korrigáljam a célzást. Az átütést most hagyjuk mert hiába tudom a gyenge pontokat ha nem találom el.

    Hogy miért hozom fel a wn8-at? Nézd át a topikot, az itt lévők 80%-ban semmitmondó képeket, videókat és a napi statjaikat posztolják.. Ezzel nincs gond hiszen többek között ezért van a topik, csak nem kell meglepődni ha felhozom a témát mert szinte mindenkit érint. (És a nagytöbbség erre büszke) Időnként (talán havi 1 alkalommal) én is ránézek a statomra hogy elmozdultam-e valamerre. Nem görcsölök rá hogyha zuhan 100-at, nem ülök be rögtön egy olyan tankba amivel tudnám húzni. :N

    Azzal is végigmegyek amivel mégbalfaszabb vagyok mint a többivel. Ezért nem érdekel hogy milyen színű vagyok. Meg gondolom mást sem érdekel a statom mint ahogy engem sem másé. :R

    Nagy valószínűséggel van több olyan barátom is aki wotozik de mégsem tudjuk egymásról mert soha nem kerül szóba a játék. Egyszerűen értéktelen téma egy valós baráti körben. Lehet hogy öregek vagyunk hozzá? :D

    Itt a topikban el lehet róla diskurálni, néha ideböfögök valamit én is aztán ennyi. :D

    Üdv:Viktor

Új hozzászólás Aktív témák