Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick3D

    senior tag

    válasz BÁ Nutrition #126806 üzenetére

    Pontosan :K Láttam én is bár magát a hírt előbb olvastam de aminek én nagyon örülök még ha nem is +/- szűkítés de legalább valamilyen formában balancoltabb lesz az mm. Tiger buffnak nem tudom hogy örüljek -e én szándékosan a phanterből húztam ki a tiger 2őt is hogy ne kelljen vele szenvednem. Nem hagyhatom ki a prémium járművek cseréjét sem . . . fingom nincs hogy lesz megoldva de ha a T-34et lecserélhetem akkor már össze teszem a két kezemet :C
    Ami még birizgálja az agyamat hogy mit és mennyire nerfelnek a grillén . . . kissé pánikolok ugyanis az az egyetlen TD ág amit valamire méltatok meg még a halálcsillag de ahhoz nem volt lelki erőm. Most már ott tartok hogy a pz4et lehet átugrom és instant veszem a grillét igaz borsos free exp ára van :((
    Ugyanis T55a tól visszamenőleg kitüntetéssel minden küldetést megcsináltam (kivétel arty) már csak a TD 15 és (jöhet az OBJ. széria) de azt E-25el nem tudom megcsinálni ugyanis 60ammo cap. van asszem tovább nem kell ragoznom :DDD Baromi fontos lenne ha tudnék egy dátumot mennyire iparkodjak és verjem el a free exp-m felét csak ezért :o

Új hozzászólás Aktív témák