Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zodo

    nagyúr

    válasz Papooo #119192 üzenetére

    Egyelőre nincs tervbe egy komplett másik ág végig szenvedése egy hasonló heavy-ért mint a T110E5.
    Nagy valószínűséggel megtartóm de legények "majd egyszer" kap.
    Ha a nagy tesó T-32 megtetszik akkor viszont eladóm.

    (#119201) BÁ Nutrition

    Közepes és nehéz tankot kár összehasonlítani de szerintem is az előbbi a fun.

    masodik motorját vmiert egybol "megkaptam" csak a kreditet kellett fizetni,

    Ha a fejlesztési ágon megnézed a "második motor" infó tábláját annak is alsó sorát akkor látható hogy ugyanezt a IV-es szintű M-17T jelzésű motort használja még a BT-7, T-28, SU-14-2, SU-8, KV-2, KV-1, SU-14-1 is. Azért "kaptad meg" mert a T-28 -on már korábban kifejlesztetted így mikor megvetted a KV-1-et már nem kellett kifejleszteni csak újra megvenni.

    Ezért célszerű minden fejlesztést kifejleszteni mielőtt továbblépnél a következő tank osztályra.
    Amúgy ami talán még nem lett említve a legnagyobb szívás KV-1-el kapcsolatban hogy az utána lévő mindhárom (KV-1S, T-150 és KV-2) tankot ki kell fejleszteni ahhoz hogy elit legyen azaz be tud kapcsolni a "legénység felgyorsítása" opciót.

    a 4ik szintu ugyanannyi loeros, ezt furcsallom, elvileg picit ritkabban gyullad. ez 5k xp?

    Gondolom a VI-os szintűre gondoltál mert annál 15% esély a tűzre, cserébe nehezebb 150kg-al.
    Igen 5100 xp és a KV-85 alap motorja.

    egyenlore eleg szenvedosnek nez ki a dolog(legenyseg 75%)

    Gyári tank specifikáció csak 100% -tól várhatók el.
    Több száz csata és jó lesz.
    Alapokat megtanulni és emellett kreditet farmolni kiváló tanuló gép, sőt legénység húzásra is tökéletes egy darabig.
    IS-7 ágon haladva én már több nemzedéket is kineveltem.
    Ebből a tankból ültek át KV-85, IS, IS-3-ba és így lehet hogy az eredeti Rádiós (aki nem kellett a további tankokba mert csak 4 fő-el mennek) több mint 1 skill -el rutinosabb.

    ja meg h ennek is draga a javitasa, ránézésre de full Stock sinte

    Nyugi, szinte a legolcsóbb lesz mire lesz normális legénység és nem halsz meg a csatában.
    Egy jobb körön lőszer újra töltés és némi javítás után is marad 30-40k
    Mondjuk én goldot nem igazán szoktam lőni mivel több mint 25x drágább és néha az se segít vagy ugyanúgy kiszednek a végén.

Új hozzászólás Aktív témák