Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz diegho #37561 üzenetére

    Tudom, hogy erre a hozzászólásomra sem fogsz érdemben reagálni (mint eddig sem) én a wot univerzumban egy kis szürke egér vagyok hozzád képest.....DE....

    Azért elmondom, hogy ha nem élveznéd a balhét amit arrogáns, lekezelő hozzászólásaiddal gerjesztesz, akkor biztos észrevetted volna már magad. Nem kell ecsetelnem, milyen jó játékos vagy, de tudod a kiemelkedő tudású embereket pont az teszi naggyá, ha továbbra is emberek tudnak maradni és képesek normál komunikációra egy átlagos személlyel is! Mit gondolsz mi lehet az oka, hogy az itt fellángoló viták 95%-ban (minimum) te vagy az egyik szereplő? Gondolom szerinted mindenki más, hülye....
    Vannak azért még itt jó játékosok és érdekes! ők tudnak normális hangvételben válaszolni, tanácsot adni a fórumlátogatók többségének, pedig nyilvánvalóan számukra is megmosolyogtató a legtöbb kérdés!
    Volt már a személyed által kiváltott viták miatt moderálás, gondolom ban is de persze ez se téged se a moderátorokat sem érdekli.
    Tőlem ez az utolsó irányodba írt hozzászólás. Ez nyilván jó hír neked. Egy kötekedő béna játékossal kevesebb........

    dorka16: tévedésben vagy. Ez nem mazochizmus! Ő ezt élvezi!

    [ Szerkesztve ]

    Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

Új hozzászólás Aktív témák