Új hozzászólás Aktív témák

  • Egyszerűen nem értem az embereket.....
    Többször említettem, hogy én nem lövöldözök csapattársra (eddig egyszer véletlenül volt egy találatom) de ma egyszerűen nem volt más választásom!
    Visszaszámlálás, csata kezdődik. Mire elfoglalom a helyemet, kapok egyet hátulról. (semmi nem volt előtte még egy ütközés vagy hasonló sem, a csávót egyáltalán nem ismerem) megfordulok, írok neki egy idiot-ot de részemről ennyi. Erre szemtől szembe elkezd lőni. Vártam 3 lövést (nem tudott sebezni csak az első hátulról jövővel) aztán kinyírtam.....
    Most, mondjátok meg, mit tud csinálni ilyenkor az ember, bármennyire nem akar efféle atrocitást? A csata végéig álltam volna ráfordulva? Akkor hátulról kilőnek. Ha megfordulok és elkezdek az ellennel foglalkozni akkor kilő ez a cserépedény. Tényleg nem volt választásom. Csak az nyugtat meg, hogy erősíteni tudtam a csapatot, még két killel......
    Megnéztem, a csávó 39% win rátával és 42 százalék találati aránnyal nyomja. Igaz még csak ~500 csatája volt (több nem is kéne neki)

    [ Szerkesztve ]

    Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

Új hozzászólás Aktív témák