Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz dokee78 #224549 üzenetére

    AHA én pl kaptam egy ilyet

    Ez most azt jelenti, hogy kapok egy Progetto-t - és ha meg van, akkor az árát kreditben - vagy csak egy bérlés mondjuk 10 csatára kb? Mondjuk a 3 nap prémet nem tudják csak örökbe adni, ha jól sejtem. :U

    Ismét van egy összefoglaló, hogy ki, miből mennyit ért el a játékban a kezdése óta. Sokkal több infó van most benne, mint korábbi években.

    jr1994: fogyócikk leárazás konkrétan a múlt hétvégén volt (igaz csak 25%, de volt)! Merre jártál? :F

    hulp01: talán azért nem sikerült megszólítania, bevonzania a töméntelen sok ruszki játékost az AW-nek, mert ott nem volt az érezhető, mint a WOT-ban, hogy az orosz vasak mindig mindenben jobbak mint pl a németek vagy egyéb nemzetek. Legalábbis játékban érezve és nem a nyers számadatokat nézve. Csak erre tudok gondolni illetve arra, hogy akkor a WOT már több éves előnyben volt és a magához dédelgetett hatalmas játékos bázist már nem tudta elcsábítani. Én is kipróbáltam és tetszett is, de úgy voltam vele, hogy ami időm van, azt egyre fogom felhasználni és nem osztom meg, mert akkor egyikkel sem tudok rendesen haladni a WOT-ban pedig már addigra rengeteg időm és nem kevés pénzem is volt. :U
    Amúgy az AW még létezik, életben van, lehet játszani, fejlesztik folyamatosan? Mert most, hogy itt már minden tank ki lett fejlesztve, lehet átpártolnék oda. :F

    [ Szerkesztve ]

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák