Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick3D

    senior tag

    kchryss (#172381) skopy (#172378)

    Nem a levegőbe beszélek :DD


    Szóval végre valahára meglett :U Megérte ? NEM ! A Bobject v4et kb 140~150 csatánál unlockoltam. A 3rd gunmark kb 50~56 csatával később lett meg. Nem tudjátok elképzelni mekkora és milyen mértékű failok voltak , én még egy 3rd gunmarkolásom során se találkoztam ilyennel. Amikor kifejlesztettem a bobjectet gondoltam ha már minden erőlködés nélkül 92,5% -ig elment és még élvezem is akkor már megcsinálom rá. Ez volt az alap koncepció. Egy halom alkalommal felmentem 94,5% -ig aztán le 92 aztán újra és újra és újra . . . Akkora agyhalott nomád retardált utolsó káposzta agyú gyökér csapattársakat kaptam hogy tönkretették a csatáimat rendszeresen !!! No mielőtt azt hinnétek , nem , itt nem arra gondolok mikor agyhalottak és elveszítjük a meccset. Ma már majdnem agyérgörcsöt kaptam a következőktől : 1. Beállok TD pozicióba X meccs új Kuládék map, nem akciózok főleg arty is van - Erre jön Ödönke a pantherével és elkezd löködöni és a végén odáig jutottunk hogy el lőttem magam lightra majd blokkolt ... a shitbarn 1hitelt mert nem engedett hátra menni és még a tankomat is flippelte felfelé tehát engine deckbe kaptam , nesze neked combinált. 2. Újabb agyhalott mennék a szokásos helyemre ahonnan az egész flanket lehozom rendszeresen - erre jön conq aki 1 az 1 ben kitolt a fél enemy elé - Dropp 3. Sorolhatnám , nem egy alkalom volt ahol kaptam a csapatársamtól a TK-t SŐT még be is kékült én meg kullogtam 40% HP alatt vagy jobb esetben 50 ... Azt azért eltudjátok képzelni hány ilyen lehetett 56 csata alatt ha még a sima gyökér csapatokat bele sem számolom...
    Ez egy kész kínlódás volt és még a tankot is megutáltam a végére. Nem tudjátok elképzelni hogy szívem szerint milyen szitkozódást művelnék, de szerencsére már lement rólam. Összességében annyira nem vagyok büszke erre a markra már csak a +50 csata miatt sem, mindazonáltal látható hogy vannak akik sokkal jobban tolják ezzel a tankal , a top10 épphogy meglett annak azért örültem mert ott minden számít. Szépen megy a tank a temetőbe aztán pörög a Bobject v4 majd ... ha lesz újra idegzetem non tureted TDvel játszani :D Már úgy voltam vele hogy csak azért is végig viszem amit elterveztem. Meg aztán elkapott a gépszíj mert az e25,T34,Revo -ra meglettek a markok sorba csak úgy cuppantak :C . Aztán elhittem magamról , nem kellett volna :N

    A végére pár tapasztalat az Object 263 -ról : A legnagyobb ellenségetek a HE és nem elsődlegesen az arty hanem a Typeok illetve azok az agyhalottak akik nem ismerik mivel kell lőni. Számtalan alkalommal amikor már kínjukban nem tudtak beütni - töltötték a HE-t. Elvileg szemből jól páncélozott ami igaz is de ha betalálnak a gun shieldbe akkor átlagban 200-300at kapsz még a kisebb kaliberekből is mert nincs páncél közötte sem pedig az engine deck totál 0. Említettem hogy nem gyulladós , egy HE bekaptam és már sárgult az üzemanyag 10/8 alkalommal , azonnal javítani kell mert utána tuti a gyulladás ha csak nem aut.firex. használtok.
    A magasabb tankokkal csak okosan az 1v1et mert azt a rohadás engine decket simán beütik.Közelről a saját HE-d is baromi veszélyes. Egyszer sikerült saját magamat kilőni mikor facehugeoltam 360 hpról :DD Csak akkor sniperkedjetek ha nagyon muszáj , borzasztó pontatlan tud lenni a lövege. Ha már snipe APCR hogy tutira eltaláld ...
    Lótúró a gundep szóval ez a tank akkor élhető ha tökéletes pozícióban vagy - ismerni kell a mapokon azokat a helyeket ahol nem gáz a low gundep és közben a lowerplate is takarásban van. Illetve az enemy arcába kell menni izomból , ramm is egész pofás. Tier X tankok prémium lövedékébe ha nem muszáj nem kell beleállni mert ha normálisat rollol akkor beüt viszont ha bedöntöd egy 20~30 fokban akkor már megúsztad de vannak furcsaságok ...
    Összességében szerintem egy jól balancolt tank. Vannak előnyei viszont sok hátránya is.Simán élvezhető vele a játék míg meglesz a nagy tesóra az XP. Azért örülök hogy nem kell többet mennem vele , elég volt egy életre :K
    Ha valakit érdekel egypár további kép.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák