Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    Állítólag ez lesz a jutalom a szezon végén. Ugye 4 szakaszból áll egy szezon, vagyis 1 hónap 1 szezon.

    Az a 7 nap prém 2000 gold már nem is hangzik olyan rosszul. Annyiért már puffogtathatom a kreditet. :)

    (#139887) @jr1994:
    Volt néhány pozitív élményem amikor szépen össze lehetett dolgozni a jó játékosokkal. Főleg batchet-ből ha volt 3-4 akkor néha összejött a falkázás. Ma például volt egy csatám himmelsdorfon ahol az ellenfélnél kb 10 heavy nálunk 10 med, bukásra álltunk, de szépen megfordítottuk az állást a batchat-ekkel amikor jól időzítve megindultunk a hegyen és 2x kitáraztunk.

    Negatv tapasztalat, hogy hiába a jó stat attól még sok a hülye. Azt megtanultam, hogy itt sem szabad arra számítani, hogy majd lefedeznek. Amikor yolo-ztam vagy kicsit agresszívabban nyomtam annak mindig csúnya vége lett. Kedvencem az volt amikor steppes-en a med-ekkel előre mentünk szélen lent a gödörben középig. Az ellenféltől is sokan jöttek oda. Simán megnyertük volna a csatát ha a heavy-k jönnek segíteni, de nem ők megálltak 2 dobmbbal mögöttünk és ott kempeltek. A vk72 utolsó tankként leghátulról sznájpolgatott.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák