Új hozzászólás Aktív témák

  • lacibacsi

    addikt

    válasz Gubu0101 #124346 üzenetére

    Hát én meg spoilerezni fogok... ;]

    A TD ágat próbálgattam:

    A T2-4-et nem tudtam kipróbálni, mert végtelennek tűnő idő után sem dobott csatába.

    A T5 a svédek troll ágyús Hetzer-e. Nagyon fun kis tank.

    A T6 lesz a kakukktojás. Gyors, jó gundep, de ha rászáll a légy már lyukad a "páncél"-ja.

    A T7 is gyors, jó a gundep-je, és a páncélja is oké, első csatában pattintottam vele 1500-at kb.

    Az élet T8-tól kezdődik. Vagy nem... Ez az aktív felfüggesztés nagyon jól néz ki, de 100%-os legénnyekkel is igen lassan hajtják végre a "harchoz", meg a "harctól" parancsot. Sajnos ezekkel nem lehet ilyen "kidugom a fejem - lövök egyet - elbújok" taktikát játszani, mert mire el tudnál bújni, rég kiőttek. Csak úgy, alaphelyzetben meg nem érdemes lőni, mert már ötven méterről sem fogod eltalálni az ellenséget. Viszont az x megnyomása után a célzókör gyakorlatilag egyben marad mozgás közben is! Lájk!

    Ezek közül a T8-T9 páros nagyon bejövős, a T10 valahogy nem a szívem csücske. Akármilyen lapos, meg döntött a páncélja, csak az nem lőtte be szemből, aki nem járt arrafelé.

    (Véleményem a sajátom. Mások másképp is láthatják a dolgokat. Arról nem beszélve, hogy típusonként 3-4 csatára alapoztam az elmondottakat.)

    (#124348) stork13 Hát, poén az nincs... :B

    [ Szerkesztve ]

    Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

Új hozzászólás Aktív témák