Új hozzászólás Aktív témák

  • lacibacsi

    addikt

    válasz rlazol #124324 üzenetére

    Nem pont így gondoltam. +2 tiernél nem is volt gond, hogy hova lőjek. IS-7-tel komolyabb célozgatás nélkül is bemegy frontból akárhol. Jagdtigernek is könnyű falat. T8 tankokkal viszont már legtöbbször meg kell gondolni, hogy hová célzol. És erre utaltam, hogy meg kellett tanulni, mert a skorpiómmal először hanyagul rálőttem a frontlemezére felülre, majd alulra és mindkettő lepattant. Pedig az az ágyú azért sok mindent visz... Ezután (tudom későn) néztem meg a páncélját és most már (ismerve a gyengébb részeket) nem probléma meglőni bármelyik T8 tankkal (már ami nekem van), legfeljebb kicsit körbe kell menni rajta... Kisebb tankoknak így is nagy falat maradt, de azért nem költök 13 rugót, hogy néha amikor top tier vagyok vele, akkor jól szórakozzak a kisebbek aprításán.

    Amúgy nyilván csak savanyú a szőlő és azért fikázom a két új T8 prémet... Még ez is lehet. Jelenleg úgy állok prém tank ügyileg és bankszámla-egyenleg ügyileg, hogy "nincs kedvem" vásárolni semmit. Ha hirtelen kivennék az FCM50t-t a boltból, akkor arra még beruháznék, de azt csak és kizárólag a "gyűjtői szenvedély"-em kielégítése matt... (Ha a WG nagyon erőszakoskodik az adventi naptárban, akkor esetleg E-25 jöhet még. ;) )

    [ Szerkesztve ]

    Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

Új hozzászólás Aktív témák